3:1
0:3
- : -

PANTHERS OTROKOVICE - Florbal Holešov 4:5
3. Tomáš Brázdil, 14. Michal Kopecký, 19. Adam Štourač, 20. Michal Procházka - 10. Dominik Pělucha, 20. Dominik Pělucha, 27. Lukáš Kubíček, 31. Lukáš Kubíček, 34. Lukáš Kubíček; rozhodčí: Bohumil Žlůva - Jakub Kulhánek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Alexandr Pujin ? - David Janál ?; po třetinách: 1:1, 3:1, 0:3;
36:00
33:48
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Lukáš Kubíček, asistoval Matěj Tkadlec (4:5).
32:45
Vyloučen hráč Adam Vanča družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za špatné střídání.
30:48
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Lukáš Kubíček, asistoval Jan Fialík (4:4).
26:03
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Lukáš Kubíček, asistoval Ondřej Balner (4:3).
24:00
24:00
19:41
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Procházka, asistoval Adam Štourač (4:2).
19:07
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Dominik Pělucha, asistoval Daniel Chlup (3:2).
18:24
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Adam Štourač bez asistence (3:1).
13:02
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kopecký, asistoval Adam Štourač (2:1).
12:00
12:00
09:40
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Dominik Pělucha, asistoval Ondřej Balner (1:1).
02:27
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Tomáš Brázdil, asistoval Adam Štourač (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Bohumil Žlůva a Jakub Kulhánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Holešov: brankář: David Janál; hráči v poli: Lukáš Kubíček, Daniel Chlup, Jan Fialík, Dominik Pělucha, Ondřej Balner