3:1
3:2
- : -

1. AC Uherský Brod - FbC DTJ Strání-Květná 8:3
7. Josef Vintr, 8. Zdeněk Kostelník, 16. Zdeněk Kostelník, 20. Zdeněk Krajčovič, 30. Josef Halík, 37. Štěpán Zámečník, 38. Josef Vintr, 41. Pavel Manda - 19. Petr Popelka, 35. Daniel Zámečník, 36. Jan Mikláš; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Marek Sedláček ? - Patrik Búlik ?; po třetinách: 2:0, 3:1, 3:2;
45:00
42:20
Vyloučen hráč Josef Vintr družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
42:02
Vyloučen hráč Rostislav Borovský družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
40:29
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Pavel Manda, asistoval Ladislav Mlynář (8:3).
38:27
Vyloučen hráč Petr Popelka družstva FbC DTJ Strání-Květná na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
37:40
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Vintr, asistoval Ladislav Mlynář (7:3).
37:36
Vyloučen hráč Václav Jankových družstva FbC DTJ Strání-Květná na 2 minuty za sekání.
36:08
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Štěpán Zámečník, asistoval Rostislav Borovský (6:3).
35:13
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Jan Mikláš, asistoval Erik Popelka (5:3).
34:34
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Daniel Zámečník, asistoval Václav Jankových (5:2).
31:07
Vyloučen hráč Rostislav Borovský družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:59
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Halík, asistoval Rostislav Borovský (5:1).
19:13
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Krajčovič, asistoval Zdeněk Kostelník (4:1).
18:36
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Petr Popelka, asistoval Marian Šimovec (3:1).
15:21
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Kostelník, asistoval Josef Vintr (3:0).
15:00
15:00
08:29
07:37
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Kostelník, asistoval Zdeněk Krajčovič (2:0).
06:58
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Vintr, asistoval Zdeněk Kostelník (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Bartošek a Michal Bartošek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC DTJ Strání-Květná:
00:00
Line-up domácích 1. AC Uherský Brod: brankář: Marek Sedláček; hráči v poli: Zdeněk Kostelník, Zdeněk Krajčovič, Pavel Manda, Rostislav Borovský, Josef Vintr