1:2
4:1
- : -

FBK MeTermo Valašské Meziříčí - FBK Spartak Hluk C 7:7
6. Daniel Hás, 10. Lukáš Novák, 20. Dominik Volek, 33. Lukáš Pořický, 39. Lukáš Pořický, 41. Lukáš Novák, 45. Jakub Suchý - 6. Martin Krchňáček, 9. Martin Tuhý, 11. Martin Krchňáček, 13. Martin Krchňáček, 23. Marek Minařík, 24. Martin Tuhý, 39. Ondřej Jagoš; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Denis Bija ? - Ctibor Tichopádek ?; po třetinách: 2:4, 1:2, 4:1;
45:00
44:48
Timeout FBK Spartak Hluk C
44:48
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jakub Suchý, asistoval Daniel Hás (7:7).
42:41
Timeout FBK MeTermo Valašské Meziříčí
40:09
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Lukáš Novák, asistoval Martin Volek (6:7).
38:28
Branku družstva FBK Spartak Hluk C vstřelil Ondřej Jagoš, asistoval Igor Dostál (5:7).
38:00
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Lukáš Pořický, asistoval Daniel Hás (5:6).
32:25
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Lukáš Pořický, asistoval Štěpán Böhm (4:6).
30:00
30:00
23:38
Branku družstva FBK Spartak Hluk C vstřelil Martin Tuhý, asistoval Tomáš Fantura (3:6).
23:10
Vyloučen hráč Dominik Volek družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za sekání.
22:04
Branku družstva FBK Spartak Hluk C vstřelil Marek Minařík, asistoval Tomáš Fantura (3:5).
19:13
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Dominik Volek bez asistence (3:4).
15:00
15:00
14:01
Vyloučen hráč Igor Dostál družstva FBK Spartak Hluk C na 2 minuty za nesportovní chování.
13:37
Vyloučen hráč Tomáš Fantura družstva FBK Spartak Hluk C na 2 minuty za opakované přestupky.
12:05
Branku družstva FBK Spartak Hluk C vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Martin Tuhý (2:4).
10:02
Branku družstva FBK Spartak Hluk C vstřelil Martin Krchňáček bez asistence (2:3).
09:36
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Lukáš Novák, asistoval Pavel Hons (2:2).
08:53
Branku družstva FBK Spartak Hluk C vstřelil Martin Tuhý, asistoval Martin Krchňáček (1:2).
05:46
05:30
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Daniel Hás, asistoval Martin Diblík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Bartošek a Michal Bartošek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk C:
00:00
Line-up domácích FBK MeTermo Valašské Meziříčí: brankář: Denis Bija; hráči v poli: Tomáš Pavelka, Martin Volek, Vojtěch Švajda, Milan Pobořil, Dominik Volek