2:1
1:1
- : -

FbC DTJ Strání-Květná - Florbal Slow Shoes Holešov B 4:3
12. Antonín Zderčík, 16. Marian Šimovec, 24. Marek Durďák, 40. Marian Šimovec - 12. Zdeněk Stibora, 23. Jiří Provazník, 38. Zdeněk Stibora; rozhodčí: Adam Hollósy - Jiří Vidlař; vyloučení: 0:1 + Jiří Provazník OS + OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Patrik Búlik ? - Bohdan Bártek ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:1;
45:00
41:33
Vyloučen hráč Jiří Provazník družstva Florbal Slow Shoes Holešov B - osobní trest.
39:16
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Marian Šimovec, asistoval Lukáš Málek (4:3).
37:34
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil Zdeněk Stibora, asistoval Radim Ernest (3:3).
30:00
30:00
23:47
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Marek Durďák, asistoval Marian Šimovec (3:2).
22:21
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil Jiří Provazník, asistoval Radim Ernest (2:2).
15:40
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Marian Šimovec, asistoval Petr Popelka (2:1).
15:00
15:00
11:34
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil Zdeněk Stibora, asistoval Tomáš Dvořák (1:1).
11:22
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Antonín Zderčík, asistoval Erik Popelka (1:0).
04:36
Vyloučen hráč Josef Fridrich družstva Florbal Slow Shoes Holešov B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hollósy a Jiří Vidlař.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Slow Shoes Holešov B: brankář: Bohdan Bártek; hráči v poli: Radim Ernest, Tomáš Dvořák, Josef Fridrich, Radim Ernest