4:0
6:2
- : -

1. AC Uherský Brod - FBK MeTermo Valašské Meziříčí 10:2
17. Štěpán Zámečník, 25. Pavel Manda, 27. Zdeněk Kostelník, 28. Štěpán Zámečník, 36. Josef Vintr, 40. Ladislav Mlynář, 40. Zdeněk Kostelník, 42. Štěpán Zámečník, 42. Zdeněk Krajčovič, 42. Josef Vintr - 36. Martin Diblík, 40. Pavel Hons; rozhodčí: Adam Hollósy - Jiří Vidlař; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Sedláček ? - Denis Bija ?; po třetinách: 0:0, 4:0, 6:2;
45:00
41:46
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Vintr, asistoval Zdeněk Kostelník (10:2).
41:30
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Krajčovič, asistoval Josef Vintr (9:2).
41:04
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Štěpán Zámečník, asistoval Pavel Manda (8:2).
39:55
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Pavel Hons, asistoval Jiří Kabeláč (7:2).
39:37
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Kostelník, asistoval Josef Vintr (7:1).
39:06
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Ladislav Mlynář, asistoval Josef Vintr (6:1).
35:43
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Martin Diblík bez asistence (5:1).
35:17
30:00
30:00
27:53
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Štěpán Zámečník, asistoval Josef Halík (4:0).
26:52
24:40
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Pavel Manda bez asistence (2:0).
16:59
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Štěpán Zámečník, asistoval Martin Bařinka (1:0).
15:00
15:00
06:47
Vyloučen hráč Michal Péli družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hollósy a Jiří Vidlař.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK MeTermo Valašské Meziříčí: brankář: Denis Bija; hráči v poli: Daniel Hás, Lukáš Pořický, Martin Diblík, Lukáš Novák, Jiří Kabeláč
00:00
Line-up domácích 1. AC Uherský Brod: brankář: Marek Sedláček; hráči v poli: Pavel Manda, Josef Vintr, Zdeněk Kostelník, Zdeněk Krajčovič