0:3
4:1
- : -

SK Snipers Slavičín - FBK Atlas Blansko 7:6
4. Filip Papež, 7. Ondřej Boček, 12. Radim Studeník, 34. Pavel Janček, 34. Pavel Janček, 37. Pavel Janček, 38. Jaroslav Jordán - 2. Štěpán Šváb, 15. František Blažek, 20. Čestmír Sekanina, 26. Daniel Žilka, 30. Jakub Fedra, 39. Jan Charvát; rozhodčí: Marek Loskot - Jiří Vidlař; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Pavelka ? - Radim Kapoun ?; po třetinách: 3:2, 0:3, 4:1;
45:00
44:41
Vyloučen hráč Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
44:22
Timeout FBK Atlas Blansko
43:10
Timeout SK Snipers Slavičín
38:50
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jan Charvát, asistoval Martin Hatala (7:6).
38:00
Vyloučen hráč Pavel Janček družstva SK Snipers Slavičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:33
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Jaroslav Jordán, asistoval Filip Papež (7:5).
36:55
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Pavel Janček, asistoval Ondřej Boček (6:5).
35:03
Vyloučen hráč Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:45
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Pavel Janček, asistoval Ondřej Vaculík (5:5).
33:31
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Pavel Janček, asistoval Zdeněk Mach (4:5).
30:00
30:00
29:17
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jakub Fedra, asistoval Patrik Crla (3:5).
25:51
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Daniel Žilka, asistoval Tomáš Sklář (3:4).
19:29
Vyloučen hráč Jaroslav Jordán družstva SK Snipers Slavičín na 2 minuty za sekání.
19:13
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Čestmír Sekanina, asistoval Jiří Kroutil (3:3).
15:00
15:00
14:09
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil František Blažek, asistoval Daniel Žilka (3:2).
11:27
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Radim Studeník, asistoval Pavel Janček (3:1).
06:15
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Ondřej Boček, asistoval Ondřej Vaculík (2:1).
03:46
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Filip Papež, asistoval Jaroslav Jordán (1:1).
01:23
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Štěpán Šváb, asistoval Čestmír Sekanina (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Loskot a Jiří Vidlař.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: Radim Kapoun; hráči v poli: Patrik Crla, Jan Charvát, Martin Hatala, Petr Husnaj, Petr Musil