1:3
3:1
- : -

FBC BISON SLAVKOV B - FBK Orel Bořitov "B" 5:7
11. Jan Trávníček, 26. Dominik Horák, 30. Dominik Horák, 34. Dominik Horák, 35. Vojtěch Koudelka - 2. Alexander Pycun, 3. Dominik Janík, 9. Dominik Janík, 18. Dominik Janík, 23. Dominik Janík, 24. Dominik Janík, 37. Jakub Filip; rozhodčí: Petr Galasovský - Ondřej Kyjovský; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Ondřej Horák ? - Roman Mikulášek ?; po třetinách: 1:3, 1:3, 3:1;
39:00
37:59
Vyloučen hráč Adam Doušek družstva FBK Orel Bořitov "B" na 2 minuty za sekání.
36:59
Timeout FBC BISON SLAVKOV B
36:59
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Jakub Filip, asistoval Martin Menoušek (5:7).
34:18
Branku družstva FBC BISON SLAVKOV B vstřelil Vojtěch Koudelka, asistoval Jan Trávníček (5:6).
33:18
Branku družstva FBC BISON SLAVKOV B vstřelil Dominik Horák, asistoval Stanislav Sokolt (4:6).
31:51
Vyloučen hráč Alexander Pycun družstva FBK Orel Bořitov "B" na 2 minuty za držení.
29:01
Branku družstva FBC BISON SLAVKOV B vstřelil Dominik Horák, asistoval Jan Trávníček (3:6).
26:00
26:00
25:01
Branku družstva FBC BISON SLAVKOV B vstřelil Dominik Horák, asistoval Vojtěch Koudelka (2:6).
23:33
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Dominik Janík, asistoval Lukáš Budiš (1:6).
22:05
18:03
Trestné střílení družstva FBC BISON SLAVKOV B neproměnil Jan Trávníček.
17:08
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Dominik Janík, asistoval Adam Doušek (1:4).
13:00
13:00
11:06
Vyloučen hráč Martin Janalík družstva FBC BISON SLAVKOV B na 2 minuty za špatné střídání.
10:05
Branku družstva FBC BISON SLAVKOV B vstřelil Jan Trávníček, asistoval Ondřej Sedlačík (1:3).
08:38
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Dominik Janík, asistoval Alexander Pycun (0:3).
02:38
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Dominik Janík bez asistence (0:2).
02:13
Vyloučen hráč Martin Menoušek družstva FBK Orel Bořitov "B" na 2 minuty za blokování hokejky.
01:01
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Alexander Pycun, asistoval Dominik Janík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Galasovský a Ondřej Kyjovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Orel Bořitov "B": brankář: Roman Mikulášek; hráči v poli: Adam Doušek, Dominik Janík, Lukáš Budiš, Ondřej Mičánek, Alexander Pycun