3:0
2:2
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní - TJ Znojmo LAUFEN CZ white 8:3
5. Marek Zapletal, 7. Marek Zapletal, 9. Marek Zapletal, 13. Vítek Šerák, 18. Adam Přikryl, 20. Martin Vávra, 31. Adam Přikryl, 36. Vítek Šerák - 2. Tomáš Brabenec, 33. Tomáš Hájek, 36. Matyáš Držmíšek; rozhodčí: Roman Janda - Jan Ponížil; vyloučení: 2:0; využití: 1:0; zásahy brankářů: Adam Bezchleba ? - Jan Dočekal ?; po třetinách: 3:1, 3:0, 2:2;
36:00
35:47
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Vítek Šerák bez asistence (8:3).
35:38
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil Matyáš Držmíšek bez asistence (7:3).
32:29
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil Tomáš Hájek, asistoval Matěj Szabó (7:2).
30:41
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Adam Přikryl, asistoval Vítek Šerák (7:1).
28:24
Trestné střílení družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white neproměnil Matyáš Držmíšek.
24:00
24:00
19:22
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Vávra, asistoval Adam Přikryl (6:1).
17:45
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Adam Přikryl, asistoval Martin Vávra (5:1).
16:27
Vyloučen hráč Matěj Kůřil družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
14:18
Vyloučen hráč Martin Vávra družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za špatné střídání.
12:48
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Vítek Šerák, asistoval Marek Zapletal (4:1).
12:00
12:00
08:22
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Marek Zapletal bez asistence (3:1).
06:36
04:27
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Marek Zapletal, asistoval Tomáš Ručka (1:1).
01:58
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil Tomáš Brabenec, asistoval Tomáš Světlík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Janda a Jan Ponížil.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ white: brankář: Jan Dočekal; hráči v poli: Martin Sokolovský, Tomáš Brabenec, Tomáš Hájek, Matyáš Držmíšek, Radek Petržela