1:2
2:4
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ white - FBŠ Hattrick Brno B 6:9
4. Matěj Szabó, 4. Tomáš Světlík, 5. Tomáš Hájek, 19. Martin Sokolovský, 33. Matěj Szabó, 35. Tomáš Brabenec - 5. Jakub Kania, 6. Adam Mlčoch, 9. Ondřej Vopička, 14. Marek Svitek, 20. Marek Svitek, 25. Ondřej Vopička, 26. Jáchym Eliáš, 33. Adam Mlčoch, 34. Ondřej Vopička; rozhodčí: Roman Janda - Jan Ponížil; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Dočekal ? - Tomáš Musil ?; po třetinách: 3:3, 1:2, 2:4;
36:00
34:15
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil Tomáš Brabenec, asistoval Martin Sokolovský (6:9).
33:55
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Ondřej Vopička bez asistence (5:9).
32:50
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil Matěj Szabó, asistoval Tomáš Hájek (5:8).
32:27
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Adam Mlčoch, asistoval Jáchym Eliáš (4:8).
25:14
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Jáchym Eliáš, asistoval Jiří Sedlák (4:7).
24:54
Vyloučen hráč Martin Sokolovský družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white na 2 minuty za blokování hokejky.
24:30
24:00
24:00
19:02
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Marek Svitek, asistoval Michael Winkler (4:5).
18:51
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil Martin Sokolovský bez asistence (4:4).
13:37
12:00
12:00
09:53
Vyloučen hráč Adam Mlčoch družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za blokování hokejky.
08:07
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Ondřej Vopička, asistoval Jakub Kania (3:3).
05:41
04:58
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil Tomáš Hájek, asistoval Matyáš Držmíšek (3:1).
04:50
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Jakub Kania, asistoval Michael Winkler (2:1).
03:56
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil Tomáš Světlík, asistoval Martin Sokolovský (2:0).
03:49
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil Matěj Szabó bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Janda a Jan Ponížil.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hattrick Brno B:
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ white: brankář: Jan Dočekal; hráči v poli: Matyáš Držmíšek, Tomáš Frk, Filip Jirgala, Jonáš Vacula, Tomáš Světlík