1:1
0:0
- : -

FBC Sokol Písek - FBC Rytíři Český Krumlov 3:3
4. Daniel Špírek, 6. Michael Kučera, 16. Daniel Špírek - 1. František Hlásek, 5. Samuele Mazzola, 27. Samuele Mazzola; rozhodčí: Václav Paletář - Martin Draxler; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Petr Schmitt ? - Jakub Šítal ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 0:0;
45:00
42:58
Timeout FBC Rytíři Český Krumlov
30:00
30:00
26:34
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil Samuele Mazzola, asistoval Šimon Petr Hladík (3:3).
15:42
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Daniel Špírek, asistoval Tomáš Biskup (3:2).
15:00
15:00
10:38
Vyloučen hráč Tomáš Biskup družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za bránění ve hře.
05:09
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Michael Kučera, asistoval Filip Trkovský (2:2).
04:43
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil Samuele Mazzola bez asistence (1:2).
03:26
00:00
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil František Hlásek, asistoval Michal Forst (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Paletář a Martin Draxler.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Rytíři Český Krumlov: brankář: Jakub Šítal; hráči v poli: Michal Forst, David Dvořáček, Šimon Petr Hladík, Matěj Beniačik, František Hlásek