5:4
- : -
SK Jihlava

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - SK Jihlava 8:6
12. Jan Holas, 12. Jakub Hart, 13. Jan Holas, 20. Lukáš Mühlfait, 22. Adam Bureš, 24. Adam Bureš, 24. Jakub Hart, 25. Jakub Hart - 7. Ondřej Chovanec, 11. Vít Andrýsek, 21. Milan Votava, 23. Milan Votava, 25. Vít Andrýsek, 26. Ondřej Chovanec; rozhodčí: Milan Suchna - Radek Korba; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Fridrich ? - Jakub Veselý ?; po třetinách: 3:2, 5:4;
26:00
25:48
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Ondřej Chovanec bez asistence (8:6).
24:51
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Hart bez asistence (8:5).
24:18
Timeout SK Jihlava
24:18
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Vít Andrýsek bez asistence (7:5).
23:52
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Hart, asistoval Matěj Hlaváč (7:4).
23:42
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Bureš, asistoval Matěj Hlaváč (6:4).
22:03
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Milan Votava, asistoval Viktor Cakl (5:4).
21:51
20:39
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Milan Votava bez asistence (4:3).
19:32
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Lukáš Mühlfait z trestného střílení (4:2).
13:00
13:00
12:18
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Holas, asistoval Adam Křepinský (3:2).
11:59
11:15
10:49
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Vít Andrýsek, asistoval Matěj Zatočil (0:2).
08:24
Vyloučen hráč Matěj Zatočil družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
06:01
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Ondřej Chovanec, asistoval Viktor Cakl (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Suchna a Radek Korba.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jihlava:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Matěj Fridrich; hráči v poli: Jakub Milichovský, Lukáš Mühlfait, Jakub Hart, Adam Bureš, Matěj Hlaváč