4:4
3:0
- : -

FK Slovan J.Hradec - FbC Strakonice 9:5
3. Jaromír Žák, 4. Tobiáš Jan Všechovský, 18. Filip Šimek, 19. Zdeněk Hromádka, 28. Tobiáš Jan Všechovský, 30. Filip Šimek, 33. Filip Šimek, 36. Zdeněk Hromádka, 38. Tobiáš Jan Všechovský - 13. Ondřej Palečko, 20. Ondřej Palečko, 23. Patrik Wolf, 26. Ondřej Palečko, 29. Jakub Balík; rozhodčí: Jakub Kantor - Martin Draxler; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Jakub Rytíř ? - Jonáš Hejlek ?; po třetinách: 2:1, 4:4, 3:0;
45:00
37:22
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Tobiáš Jan Všechovský, asistoval Filip Šimek (9:5).
35:01
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Zdeněk Hromádka bez asistence (8:5).
32:48
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Šimek z trestného střílení (7:5).
30:00
30:00
29:55
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Šimek, asistoval David Vettermann (6:5).
28:39
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Jakub Balík, asistoval Filip Kovárna (5:5).
27:46
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Tobiáš Jan Všechovský, asistoval David Vettermann (5:4).
25:52
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Ondřej Palečko, asistoval Patrik Wolf (4:4).
22:09
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Patrik Wolf, asistoval Petr Eybl (4:3).
19:41
18:31
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Zdeněk Hromádka, asistoval Denisa Balová (4:1).
17:48
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Šimek, asistoval Jakub Píša (3:1).
15:00
15:00
12:15
03:24
02:44
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jaromír Žák, asistoval Jan Dítě (1:0).
00:33
Vyloučen hráč Filip Šimek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za vysoká hokejka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Kantor a Martin Draxler.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Strakonice:
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: Jiří Šustr, Filip Šimek, David Vettermann, Tobiáš Jan Všechovský, Jakub Píša