2:2
4:3
- : -

FK Slovan J.Hradec B - SKP České Budějovice 11:6
7. Lukáš Fencl, 8. Michal Hřebíček, 11. Jan Holoubek, 12. Jakub Pavlát, 14. Roman Aster, 19. Jakub Šmíd, 24. Michal Hřebíček, 34. Jiří Holický, 35. Jakub Šmíd, 38. Jiří Holický, 41. Ondřej Bušta - 8. Václav Radouch, 20. Lukáš Jírovec, 25. Adam Švepeš, 37. Ondřej Skok, 39. Jakub Konrád, 44. Lukáš Odehnal; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: David Tetiva ? - Ladislav Dvořák ?; po třetinách: 5:1, 2:2, 4:3;
45:00
43:46
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil Lukáš Odehnal, asistoval Daniel Malý (11:6).
40:50
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Ondřej Bušta, asistoval Michal Hřebíček (11:5).
38:24
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil Jakub Konrád, asistoval Tomáš Starý (10:5).
37:16
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jiří Holický, asistoval Lukáš Fencl (10:4).
36:00
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil Ondřej Skok, asistoval Daniel Malý (9:4).
34:47
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jakub Šmíd, asistoval Michal Hřebíček (9:3).
33:51
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jiří Holický, asistoval Kryštof Ille (8:3).
30:23
Další tvrdý souboj v rohu hřiště, mantinely dneska dostávají opravdu zabrat.
30:00
30:00
29:36
Ani domácím se nepovedlo využít přesilovku. Končí tvrdá a místy nepřesná třetina.
27:36
Vyloučen hráč Lukáš Odehnal družstva SKP České Budějovice na 2 minuty za hra bez hokejky.
27:36
Hostující hráč hrál bez hole a domácí čeká další přesilovka.
27:03
Hosté přesilovku nevyužívají a do protiútoku se naopak ženou domácí.
26:03
Stav střel po minutě přesilovky: 2:1
25:03
Vyloučen hráč Roman Aster družstva FK Slovan J.Hradec B na 2 minuty za blokování hokejky.
25:03
Hosté dostávají šanci přesilové hry.
24:19
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil Adam Švepeš, asistoval Václav Radouch (7:3).
24:19
Po rozehrávce z rohu se před brankou prosazuje Adam Švepeš.
23:09
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Michal Hřebíček, asistoval Kryštof Ille (7:2).
22:32
Vyloučen hráč Miroslav Klůfa družstva SKP České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
21:53
Jan Holoubek nyní střílel na úplně prázdnou branku a výsledek je pouze oloupaná barva na tyčce branky.
20:15
Na druhé straně mohl okamžitě odpovědět Jakub Pavlát, ale trefil pouze brankovou konstrukci.
19:50
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil Lukáš Jírovec, asistoval Lukáš Odehnal (6:2).
19:50
Lukáš Jírovec nyní prolomil střeleckou smůlu hostů a snižuje stav utkání.
19:26
Hosté mají více střel než domácí, ale většina končí mimo branku.
18:40
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jakub Šmíd z trestného střílení (6:1).
18:40
Čeká nás trestné střílení domácích.
16:12
Tvrdost kaplického zábradlí nyní okusil Roman Aster.
15:44
Nadějná šance hostů končí pouze ohrožením pořadatelů v rohu hřiště.
15:00
15:00
14:49
Začátek první třetiny se nesl v duchu neproměňování šancí, ale druhá polovina byla již gólově výživná. Sledujeme fyzický florbal plný tvrdých soubojů - klasika kaplické haly.
13:04
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Roman Aster, asistoval Michal Hřebíček (5:1).
13:04
Domácí nyní šli dva na jednoho. Roman Aster místo přihrávky přesně vymetl horní část branky.
12:17
Sledujeme utkání plné soubojů a střel, bohužel většina z nich je zatím nepřesná.
11:25
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jakub Pavlát, asistoval Lukáš Fencl (4:1).
11:25
Během pár sekund se domácí dostávají již do tříbrankového vedení.
10:58
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jan Holoubek, asistoval Jakub Šmíd (3:1).
07:30
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Michal Hřebíček, asistoval Jakub Pavlát (2:1).
07:30
Po úvodních minutách bez branky se nyní otevřela ta pravá střelnice. Domácí zásluhou Michala Hřebíčka opět získávají vedení.
07:04
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil Václav Radouch, asistoval Miroslav Klůfa (1:1).
07:04
Po rychle rozehrané standartní situaci z rohu hřiště vyrovnává Václav Radouch.
06:31
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Lukáš Fencl, asistoval Roman Aster (1:0).
06:31
Po zisku míčku na polovině hřiště prohodil domácí hráč míček mezi obránce a Lukáš Fencl otevírá skore utkání.
05:55
Zatím sledujeme vyrovnaný zápas s velkým počtem nevyužitých šancí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů SKP České Budějovice:
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec B: brankář: David Tetiva; hráči v poli: Ondřej Bušta, Jiří Holický, Jan Holoubek, Kryštof Ille, Jakub Šmíd