0:4
1:6
- : -

FBC Ossiko Třinec - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1:15
34. Agnieszka Iwanuszek - 1. Vendula Maroszová, 3. Terezie Šešulková, 8. Terezie Šešulková, 9. Klára Bröcklová, 10. Karolína Bínová, 15. Kristýna Klubalová, 16. Vendula Maroszová, 17. Vendula Schindlerová, 20. Michaela Středulová, 26. Michaela Středulová, 31. Radka Niemczyková, 32. Sandra Kostková, 33. Michaela Středulová, 35. Michaela Středulová, 36. Radka Niemczyková; rozhodčí: Ondřej Gábzdyl - Jakub Palowski; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Aneta Šebestová ?, Natálie Ruszová ? - Eliška Pětvaldská ?; po třetinách: 0:5, 0:4, 1:6;
36:00
35:55
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Radka Niemczyková, asistoval Karolína Bínová (1:15).
34:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michaela Středulová, asistoval Vendula Maroszová (1:14).
33:14
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Agnieszka Iwanuszek bez asistence (1:13).
32:20
32:10
Hráčka s číslem 19 z týmu hostů hezky trefila míček ve vzduchu před brankou domácích, avšak gol z toho nebyl.
31:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Sandra Kostková, asistoval Vendula Maroszová (0:12).
31:49
Vyloučen hráč Karolína Bínová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
30:45
Hráčka domácích s číslem 7 ohrozila svou střelou branku hostů. Gol z toho, ale není.
30:25
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Radka Niemczyková, asistoval Kristýna Klubalová (0:11).
26:42
Krásný zákrok golmanky týmu Ossika. Nohou zastavila nepříjemnou střelu po zemi.
25:55
Tým Ossika se snaží, ale marně však dobývá branku soupeře.
25:22
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michaela Středulová, asistoval Anna Dobešová (0:10).
22:25
Vyloučen hráč Sandra Kostková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
22:19
Kapitánka z Ostravy orazitkovala domácí tyčku!
19:48
Hráčka ostravy s číslem 18 vyslala svou silnou střelu, ale těsně minula branku domácích.
19:30
17:14
Zkušený výhoz golmanky hráčce Ossika s číslem 7, ta bohužel branku míjí.
16:45
Šílená přihrávka hráčce Ostravy, která byla sama před brankou, ale své příležitosti nevyužila.
16:01
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vendula Schindlerová bez asistence (0:8).
15:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Karolína Bínová (0:7).
14:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristýna Klubalová, asistoval Radka Niemczyková (0:6).
13:23
Nebezpečná střela z holé hráčky domácích s číslem 3
12:42
Hezký zastavená střela čepelí Hrobářové.
12:00
12:00
11:06
Aga Iwanuszek zkušeně obehrála dvě hráčky Ostravy, ale bohužel to končí ztrátou míče.
09:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Karolína Bínová, asistoval Sandra Kostková (0:5).
08:56
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Klára Bröcklová, asistoval Vendula Maroszová (0:4).
07:52
Hráčka domácích Sikorova hezký zabránila nebezpečné střele Ostravy.
07:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Terezie Šešulková, asistoval Karolína Bínová (0:3).
07:00
Hezká kombinace Ostravy, která bohužel brankou nekončí.
05:52
Hezký zákrok domácí golmanky.
02:44
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Terezie Šešulková, asistoval Michaela Středulová (0:2).
00:24
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Vendula Schindlerová (0:1).