2:2
0:2
- : -

FBC Letka Netopýři B - TJ Sokol Kostelec na Hané - HK 2:6
22. Marcel Kachyňa, 24. Martin Both - 1. Tomáš Zapletal, 4. Martin Němeček, 20. Jiří Drčka, 20. Jiří Drčka, 32. Tomáš Zapletal, 44. Jiří Drčka; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Jiří Kroupa; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vít Segiň ? - Martin Blaha ?; po třetinách: 0:2, 2:2, 0:2;
45:00
44:50
Vyloučen hráč Matěj Bezděk družstva FBC Letka Netopýři B na 2 minuty za sekání.
43:22
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil Jiří Drčka bez asistence (2:6).
40:53
Vyloučen hráč Martin Němeček družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK na 2 minuty za sekání.
37:33
Vyloučen hráč Martin Lipovčan družstva FBC Letka Netopýři B na 2 minuty za zdržování hry.
36:33
Vyloučen hráč Jiří Drčka družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK na 2 minuty za sekání.
31:13
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil Tomáš Zapletal, asistoval David Krychtálek (2:5).
30:00
30:00
28:08
Vyloučen hráč Karel Stejskal družstva FBC Letka Netopýři B na 2 minuty za špatné střídání.
23:00
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Martin Both, asistoval Lukáš Obrusník (2:4).
21:02
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Marcel Kachyňa, asistoval Martin Both (1:4).
19:46
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil Jiří Drčka, asistoval Michal Běhal (0:4).
19:23
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil Jiří Drčka, asistoval Tomáš Zapletal (0:3).
15:00
15:00
03:19
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil Martin Němeček, asistoval Jiří Drčka (0:2).
01:13
Vyloučen hráč Vojtěch Kocur družstva FBC Letka Netopýři B na 2 minuty za sekání.
00:50
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil Tomáš Zapletal, asistoval Martin Němeček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaromír Kubáč a Jiří Kroupa.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Kostelec na Hané - HK:
00:00
Line-up domácích FBC Letka Netopýři B: brankář: Vít Segiň; hráči v poli: Ondřej Šrom, Viktor Fiala, Vít Poskočil, Vojtěch Kocur, Marian Obrusník