0:1
4:2
- : -

FBC VÁLEC Český Těšín - FBC Letka Netopýři B 7:4
1. Patrik Kolonder, 3. Štěpán Nytra, 13. Adam Kašpar, 34. Patrik Kolonder, 38. Milan Majak, 39. Adam Kašpar, 44. Adam Kašpar - 7. Marian Obrusník, 24. Lukáš Obrusník, 40. Lukáš Obrusník, 44. Marian Obrusník; rozhodčí: Radim Klimecký - Jiří Kroupa; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Aleksandar Kovač ? - Aleš Látal ?; po třetinách: 3:1, 0:1, 4:2;
45:00
43:24
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Adam Kašpar, asistoval Štěpán Nytra (7:4).
43:01
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Marian Obrusník, asistoval Marcel Kachyňa (6:4).
39:16
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Lukáš Obrusník bez asistence (6:3).
38:10
37:57
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Milan Majak, asistoval Jiří Klus (5:2).
33:17
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Patrik Kolonder bez asistence (4:2).
30:00
30:00
28:35
Vyloučen hráč Patrik Kolonder družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za sekání.
23:46
20:05
15:00
15:00
12:03
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Adam Kašpar, asistoval Tomáš Hrankay (3:1).
06:36
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Marian Obrusník bez asistence (2:1).
02:10
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Štěpán Nytra, asistoval Jan Putniorz (2:0).
00:26
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Patrik Kolonder, asistoval Jiří Klus (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Klimecký a Jiří Kroupa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Netopýři B: brankář: Aleš Látal; hráči v poli: Marian Obrusník, Vít Poskočil, Marcel Kachyňa, Vojtěch Kocur, Matěj Bezděk
00:00
Line-up domácích FBC VÁLEC Český Těšín: brankář: Aleksandar Kovač; hráči v poli: Pavel Karpeta, Adam Kawulok, Milan Majak, Jiří Klus, Patrik Kolonder