1:1
2:2
- : -

TJ Stará Ves n/O Vosy - FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA 4:4
12. Jiří Ševčík, 14. Petr Rogowski, 31. Vojtěch Hranický, 39. Petr Rogowski - 3. Roman Pecen, 23. Roman Pecen, 28. Jiří Pecen, 36. Marek Bober; rozhodčí: Tomáš Brus - Martin Müller; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Kolář ? - Pavel Kolowrat ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:2;
39:00
38:27
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Petr Rogowski, asistoval Michal Prouza (4:4).
36:50
Timeout TJ Stará Ves n/O Vosy
35:15
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil Marek Bober, asistoval David Hron (3:4).
30:27
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Vojtěch Hranický, asistoval Jan Duškevič (3:3).
27:09
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil Jiří Pecen bez asistence (2:3).
26:00
26:00
24:07
Vyloučen hráč Jiří Pecen družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
22:55
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil Roman Pecen, asistoval Jiří Pecen (2:2).
20:24
Vyloučen hráč David Hron družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:33
13:00
13:00
11:45
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Jiří Ševčík, asistoval Tomáš Kratochvíl (1:1).
02:02
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil Roman Pecen z trestného střílení (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Brus a Martin Müller.
00:00
00:00
Line-up hostů FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA:
00:00
Line-up domácích TJ Stará Ves n/O Vosy: brankář: Michal Kolář; hráči v poli: Jiří Ševčík, Petr Rogowski, Michal Prouza, Tomáš Kratochvíl, Filip Dadok