3:3
0:1
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FbC Sokol Předměřice n/L 3:4
5. Tomáš Jarolímek, 8. Pavel Hroch, 8. Petr Hroch - 5. Václav Tošovský, 9. Václav Tošovský, 10. Jan Pek, 17. Lukáš Doležal; rozhodčí: Martin Preclík - Martin Halousek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Kučera ? - Vojtěch Ujec ?; po třetinách: 3:3, 0:1;
24:00
17:35
Vyloučen hráč Prokop Hanzlík družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
16:52
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Lukáš Doležal, asistoval Adam Neuman (3:4).
15:50
Vyloučen hráč Dominik Kligr družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
09:01
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Pek bez asistence (3:3).
08:25
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Václav Tošovský, asistoval Petr Hlušička (3:2).
07:31
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hroch, asistoval Tomáš Jarolímek (3:1).
07:16
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Hroch bez asistence (2:1).
04:18
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Jarolímek, asistoval Petr Hroch (1:1).
04:08
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Václav Tošovský bez asistence (0:1).
03:35
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil Adam Průša.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Martin Halousek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice n/L: brankář: Vojtěch Ujec; hráči v poli: Lukáš Doležal, Petr Hlušička, Prokop Hanzlík, Jan Pek, Václav Tošovský
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jakub Kučera; hráči v poli: Jiří Lhotský, Matěj Schöniger, Petr Hroch, Martin Jakl, Pavel Hroch