Turnaj regionálních výběrů U17 - Pardubice
0:1
2:1
- : -

Moravskoslezský kraj U17 - Královehradecký kraj U17 2:3
22. Martin Šulc, 24. Matěj Matoška - 1. David Cejnar, 18. Martin Krejčí, 21. David Cejnar; rozhodčí: Daniel Jireček - Daniel Ondráček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Tomáš Petr 3 - Jiří Malý 13; po třetinách: 0:1, 0:1, 2:1;
30:00
29:58
Hosté už vedení udrželi.
29:26
Timeout Moravskoslezský kraj U17
28:59
Poslední minuta bude hodně dlouhá, a napínavá.
24:21
Průběh utkání se proměnil, už ho nedrží v rukou výběr KralKU17, ale naopak spíše domácí. Leč stále ztrácí o jeden gól.
23:50
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Matěj Matoška, asistoval Filip Šubert (2:3).
21:03
Martin Šulc (MorKU17) vymetl pavučinu v rohu branky hostů.
21:02
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Martin Šulc bez asistence (1:3).
20:16
Branku družstva Královehradecký kraj U17 vstřelil David Cejnar, asistoval Michal Martinek (0:3).
20:00
20:00
19:21
Domácí si zatím nevytvořily žádné větší gólové příležitosti.
18:31
Výběr KralKU17 zatím kontroluje utkání.
17:47
Branku družstva Královehradecký kraj U17 vstřelil Martin Krejčí, asistoval Martin Brejtr (0:2).
14:01
Hosté v plném počtu. Stav nezměněn. Přitom šance výběr MorKU17 měl.
12:00
Vyloučen hráč Mikuláš Ryba družstva Královehradecký kraj U17 na 2 minuty za sekání.
10:00
10:00
09:00
Příkladné momenty brankářů na obou stranách. Nejprve brankář MorKU17 výhozem přihrál svému spoluhráči do sólového úniku. Kličku vychytal golman hostů.
06:15
Domácí v plném počtu, přesilovka nevyužita.
06:11
Vydařené kombinaci hostů chybělo přesnější zakončení. Brankář Moravskoslezského kraje (MorKU17) reflexivně vyrazil.
05:14
Vyloučen hráč Matyáš Gryz družstva Moravskoslezský kraj U17 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:50
Na 1. gól jsme nečekali dlouho, výběr Královehradeckého kraje (KralKU17) úspěšně zakončil protiútok.
00:49
Branku družstva Královehradecký kraj U17 vstřelil David Cejnar, asistoval Filip Čáp (0:1).