Turnaj regionálních výběrů U17 - Pardubice
0:0
0:1
- : -

Moravskoslezský kraj U17 - Jihomoravský kraj U17 1:1
6. Jakub Češek - 28. Adam Hemerka; rozhodčí: Pavel Houserek - Daniel Ondráček; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Ivo Sikora 9 - Ondřej Horník 5; po třetinách: 1:0, 0:0, 0:1;
30:00
29:48
Brankář domácích teď reflexivně zachránil remízu.
28:58
Hráč týmu OloKU17 nastřelil tyčku, mohl to být vydařený obrat.
27:36
Timeout hostů evidentně padl na úrodnou půdu.
27:27
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil Adam Hemerka, asistoval Lukáš Punčochář (1:1).
26:19
Vyloučen hráč Filip Šubert družstva Moravskoslezský kraj U17 na 2 minuty za blokování hokejky.
26:00
Timeout Jihomoravský kraj U17
23:30
Pořád 1:0. Hosté v plném počtu.
21:30
Nejdřív neproměněná šance, a pak vyloučení. To bylo počínání hráčů OloKU17.
21:29
Vyloučen hráč Lukáš Matoušek družstva Jihomoravský kraj U17 na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
15:56
Fanklub defenzivního florbalu by byl už teď spokojen, a zápas by klidně ukončil. My by jsme ještě mohli vidět nějaké góly.
11:18
Víc jak minutu dlouhý tlak výběru MorKU17 přerušil výskok útočníka u hranice malého brankoviště.
10:00
10:00
08:51
Tým OloKU17 mohl srovnat, ale scházela lepší finální fáze, to je zakončení do brány.
05:08
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Jakub Češek, asistoval Jakub Seibert (1:0).
00:27
Po rozehrávce Olomouckého kraje (OloKU17) přišla nepříjemná střela. Brankáři Moravskoslezského výběru (MorKU17) málem spadla helma.
00:01
Vítejte u posledního utkání dnešního programu turnaje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Daniel Ondráček.
00:00
00:00
Line-up hostů Jihomoravský kraj U17: brankář: Ondřej Horník; hráči v poli: Šimon Hronek, Matyáš Kůra, Adam Hemerka, Jan Benko, Lukáš Punčochář