Turnaj regionálních výběrů U15 - Nové Veselí
1:1
2:5
- : -

Kraj Vysočina U15 - Jihomoravský kraj U15 6:7
2. Martin Sviták, 9. Martin Svatoň, 10. Vít Andrýsek, 20. Vít Andrýsek, 25. Martin Svatoň, 25. Viktor Křivánek - 4. Adam Zukal, 12. Milan Novák, 25. Lukáš Macháček, 26. Richard Kalousek, 27. František Blažek, 27. Jakub Čech, 30. Lukáš Macháček; rozhodčí: Petr Kadlec - Jiří Klusák; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Roman Kedroň 31 - Jakub Pechura 26; po třetinách: 3:1, 1:1, 2:5;
30:00
Komentář trenéra domácích p. Třískaly: Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
30:00
Komentář trenéra hostů p. Šťastníka: Dvě třetiny jsme zaostávali, třetí třetinu jsme otočili vůlí. Děkuji soupeři,
30:00
29:59
Utkání nabídlo špičkovou podívanou, diváci všem hráčům zaslouženě tleskají.
29:31
Timeout Kraj Vysočina U15
29:31
Branku družstva Jihomoravský kraj U15 vstřelil Lukáš Macháček, asistoval Václav Bajko (6:7).
29:31
Zbývá necelá půlminuta, čeká nás důležité vhazování.
29:16
Timeout Jihomoravský kraj U15
29:00
Zbývá poslední minuta tohoto nervy drásajícího souboje.
28:40
Vysočinští si v přesilové hře nevytvořili téměř žádnou šanci.
28:00
Zbývá ještě minuta přesilové hry / oslabení.
26:59
Vyloučen hráč Lukáš Suk družstva Jihomoravský kraj U15 na 2 minuty za sekání.
26:41
Branku družstva Jihomoravský kraj U15 vstřelil Jakub Čech bez asistence (6:6).
26:41
To jsou věci. Moravané srovnávají skore na 6:6!
26:31
Branku družstva Jihomoravský kraj U15 vstřelil František Blažek, asistoval Tadeáš Hoch (6:5).
26:31
Přesilovka je jihomoravskými velmi rychle využita. Po dalekonosné střele od poloviny hřiště se prosazuje hostující Blažek,
26:20
Vyloučen hráč Viktor Křivánek družstva Kraj Vysočina U15 na 2 minuty za sekání.
25:51
Branku družstva Jihomoravský kraj U15 vstřelil Richard Kalousek, asistoval Alex Dokládal (6:4).
25:51
Zpoza branky se prosazují hostující hráči.
25:20
Branky Vysočiny nažhavily i domácí diváky. Stále častěji se z publika ozývá "Vysočina, Vysočina...!"
24:49
Branku družstva Kraj Vysočina U15 vstřelil Viktor Křivánek, asistoval Hynek Jirků (6:3).
24:49
A zápletka se rázem nekoná. Vysočina dvěma slepenými goly odskakuje již na rozdíl tří branek.
24:40
Branku družstva Kraj Vysočina U15 vstřelil Martin Svatoň, asistoval Patrik Mynařík (5:3).
24:06
Branku družstva Jihomoravský kraj U15 vstřelil Lukáš Macháček, asistoval Jan Skalník (4:3).
24:06
Hostující hráči si začínají rozumět. Po přihrávce Skalníka se prosazuje Macháček. O záplatku je postaráno!
23:56
Branka Vysočiny nebyla uznána. rozhodčí nekompromisně neuznávají branku Vysočiny
23:17
Střela z dálky nadělala domácímu Kedroňovi velké problémy.
22:38
Moravští hráči začínají otvírat obranu, Vysočině se nabízí časté přečíslení.
22:05
Opět se musíme opakovat. Jen díky koncentrované obranné fázi odolávají hráči Vysočiny tlaku soupeře.
20:00
20:00
19:59
Druhé dějství nabídlo parádní florbalovou podívanou. Hra se přelévala ze strany na stranu. Hráči Vysočiny odolali tlaku jihomoravskýc, navíc před koncem třetiny zvýšili na 4:2.
19:07
Branku družstva Kraj Vysočina U15 vstřelil Vít Andrýsek, asistoval František Jílek (4:2).
19:07
Gooooooool Vysočiny!
18:20
Na balonku se více drží jihomoravští, hráči Vysočiny spoléhají na rychlé protiútoky. Utkání se musí opravdu zamlouvat, více divákům, méně trenérům.
17:55
Důrazný obranný zákrok předvedli reprezentanti Vysočiny
17:18
Hostující trenér Jan Šťastník nabádá hráče k aktivitě při napadání.
16:40
Vysočinsští bojovníci sehráli akci, na jejímž konci byl Martin Svatoň. hostující brankář se znovu vyznamenal.
16:32
Jeden útok střídá druhý.
15:10
Utkání se hraje ve svižném tempu, diváci ve skoro vyprodané novoveselské aréně nestačí tleskat.
14:36
Pohlednou kominační aci převedli jihomoravsští hráči. Branka z ní však nebyla.
11:52
Vlastní branku družstva Kraj Vysočina U15 vstřelil Milan Novák (3:2).
10:00
10:00
09:19
Branku družstva Kraj Vysočina U15 vstřelil Vít Andrýsek, asistoval Maxmilián Škoda (3:1).
09:19
Přečíslení Vysočiny vyřešil hráči Vysočiny krásnou brankou do prázdné branky. Vysočiny vede 3:1.
08:30
Branku družstva Kraj Vysočina U15 vstřelil Martin Svatoň, asistoval Milan Novák (2:1).
08:30
Vysočina se dostává do vedení.
03:36
Branku družstva Jihomoravský kraj U15 vstřelil Adam Zukal bez asistence (1:1).
03:36
A je srovnáno! Dorážkou se prosazuje jihomoravský Adam Zukal.
01:51
Branku družstva Kraj Vysočina U15 vstřelil Martin Sviták bez asistence (1:0).
01:51
Vedoucí branku vstřelil Martin Sviták po samostatném úniku za jihomoraskou obranu.
01:10
Ze hry mají více hrči Jihomoravského kraje.
00:53
Skvělý zákrok domácího brakáře.
00:31
Utkání začalo taktickou vyčekávanou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kadlec a Jiří Klusák.
00:00
00:00
Line-up hostů Jihomoravský kraj U15: brankář: Jakub Pechura; hráči v poli: František Blažek, Václav Bajko, Jakub Čech, Vilém Bednařík, Lukáš Macháček
00:00
Line-up domácích Kraj Vysočina U15: brankář: Roman Kedroň; hráči v poli: František Jílek, Maxmilián Škoda, Vít Andrýsek, Martin Sviták, Jakub Čejka
00:00
V prvním zahajovacím utkání regionálních výběru starších žáků se utkají týmy krajů Vysočiny a Jihomoraského.