Turnaj regionálních výběrů U15 - Nové Veselí
0:1
1:2
- : -

Jihomoravský kraj U15 - Olomoucký kraj U15 1:3
27. Jakub Čech - 11. Marek Sláma, 24. Tomáš Jelínek, 30. Lukáš Vachutka; rozhodčí: Petr Kadlec - Jiří Klusák; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Petr Luňák ? - Martin Navrátil ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:2;
30:00
29:55
Timeout Olomoucký kraj U15
29:55
Branku družstva Olomoucký kraj U15 vstřelil Lukáš Vachutka, asistoval Petr Vaverčák (1:3).
26:46
Branku družstva Jihomoravský kraj U15 vstřelil Jakub Čech, asistoval Vilém Bednařík (1:2).
26:18
Timeout Jihomoravský kraj U15
23:25
Branku družstva Olomoucký kraj U15 vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval František Šamořil (0:2).
20:00
20:00
19:56
Vyloučen hráč Jan Procházka družstva Olomoucký kraj U15 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:56
A na hřišti to jiskří. Za nedovolené vrážení je vyloučen olomoucký Procházka.
19:21
Přečíslení zakončili Jihomoravané nepřesnou střelou.
19:00
Ze hry mají více žlutí jihomoravští hráči.
15:13
Vyloučen hráč Richard Kalousek družstva Jihomoravský kraj U15 na 2 minuty za bránění ve hře.
12:13
Vyloučen hráč Adam Zukal družstva Jihomoravský kraj U15 na 2 minuty za blokování hokejky.
10:47
Branku družstva Olomoucký kraj U15 vstřelil Marek Sláma bez asistence (0:1).
10:47
A je tu první branka utkání. Po střele od poloviny hřiště se prosazuje olomoucký Sláma.
10:41
Oba trenéři hlasitě udílí pokyny svým svěřencům.
10:00
10:00
07:08
Utkání se odehrává v bojovném duchu.
07:01
Domácí hrají v plném počtu, hra je přerušena po faulu Olomouce.
06:20
Olomoučtí nemohou překonat pevnou jihomoravskou obranu, kterou hlasitě řídí lodivod Šťastník.
05:01
Vyloučen hráč Martin Koláček družstva Jihomoravský kraj U15 na 2 minuty za hra na zemi.
05:01
Zbytečný trest pro jihomoravského Koláčka za hru na zemi. Přestupek pramenil z přemíry snahy zasáhnout balonek pro přihrávku spoluhráči do brankové příležitosti.
04:00
Utkání je dynamické, plné soubojů, ovšem prozatím bez branek.
01:30
Oba celky spojuje fakt, že se v turnaji utkaly s týmem Vysočiny. Olomoučtí porazili Vysočinu 7:1 a Jihomoravané zvítězili nad místními bojovníky 7:6.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kadlec a Jiří Klusák.
00:00
00:00
Line-up hostů Olomoucký kraj U15: brankář: Martin Navrátil; hráči v poli: Antonín Mikulík, Marek Sláma, Lukáš Vachutka, Jan Procházka, Petr Vaverčák
00:00
Line-up domácích Jihomoravský kraj U15: brankář: Petr Luňák; hráči v poli: Patrik Hájek, Alex Dokládal, Richard Kalousek, Ondřej Soják, Adam Zukal