Turnaj regionálních výběrů U15 - Nové Veselí
1:5
0:2
- : -

Zlínský kraj U15 - Moravskoslezský kraj U15 1:10
14. Jakub Vít - 3. Jan Kafna, 4. Radek Stolárik, 5. Adam Palčinský, 12. Martin Gattnar, 13. David Slončík, 15. Radek Stolárik, 16. Šimon Bartoš, 17. Adam Palčinský, 22. Radek Stolárik, 24. Adam Zubek; rozhodčí: Petr Kadlec - Jiří Klusák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Jakub Kandrnál ?, Lukáš Matocha ? - Ondřej Glogar ?; po třetinách: 0:3, 1:5, 0:2;
30:00
29:59
Trenér Zlínského Kraje: Děkujeme soupeři za florbalovou lekci, v rámci přípravy si dáme1 zápas navíc a jedeme dál.
23:37
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil Adam Zubek bez asistence (1:10).
21:15
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil Radek Stolárik, asistoval Jiří Martynek (1:9).
20:00
20:00
16:54
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil Adam Palčinský bez asistence (1:8).
16:54
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Matocha družstva Zlínský kraj U15
15:15
Timeout Zlínský kraj U15
15:13
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil Šimon Bartoš, asistoval Daniel Chatrný (1:7).
14:06
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil Radek Stolárik, asistoval Robert Socha (1:6).
13:30
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Jakub Vít, asistoval Martin Ležatka (1:5).
12:32
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil David Slončík, asistoval Robert Socha (0:5).
11:55
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil Martin Gattnar, asistoval Adam Zubek (0:4).
10:00
10:00
07:22
Vyloučen hráč Adam Palčinský družstva Moravskoslezský kraj U15 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:45
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil Adam Palčinský, asistoval Jakub Galia (0:3).
03:55
02:28
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil Jan Kafna bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kadlec a Jiří Klusák.
00:00
00:00
Line-up hostů Moravskoslezský kraj U15: brankář: Ondřej Glogar; hráči v poli: Václav Richtár, Adam Palčinský, Jakub Galia, Ondřej Jankovský, Marek Krmášek
00:00
Line-up domácích Zlínský kraj U15: brankář: Jakub Kandrnál; hráči v poli: Lukáš Pobořil, Dominik Novotný, Martin Ležatka, David Ležatka, Jakub Vít