1:4
1:2
- : -

SK Meťák České Budějovice - FK Slovan J.Hradec 5:6
5. Matěj Hladík, 9. Matěj Hladík, 14. Jakub Jiráček, 17. Jakub Niček, 31. Lukáš Čipera - 24. Jiří Šustr, 25. Jaromír Žák, 25. Jakub Píša, 27. Denisa Balová, 42. Jakub Píša, 44. David Vettermann; rozhodčí: Jakub Kantor - Martin Draxler; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Grimbosch ? - Jakub Rytíř ?; po třetinách: 3:0, 1:4, 1:2;
45:00
43:44
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil David Vettermann, asistoval Zdeněk Hromádka (5:6).
41:48
Timeout FK Slovan J.Hradec
41:48
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Píša, asistoval Filip Šimek (5:5).
40:45
Timeout SK Meťák České Budějovice
37:04
Vyloučen hráč Jakub Píša družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za blokování hokejky.
30:43
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Lukáš Čipera, asistoval Jakub Jiráček (5:4).
30:00
30:00
26:06
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Denisa Balová, asistoval David Vettermann (4:4).
24:58
24:08
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jaromír Žák, asistoval Denisa Balová (4:2).
23:21
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jiří Šustr, asistoval Filip Šimek (4:1).
16:27
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Jakub Niček, asistoval Roman Špaček (4:0).
15:00
15:00
13:02
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Jakub Jiráček, asistoval Marcel Řežáb (3:0).
12:23
Trestné střílení družstva FK Slovan J.Hradec neproměnil Jaromír Žák.
08:57
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Matěj Hladík, asistoval Marcel Řežáb (2:0).
07:55
Trestné střílení družstva SK Meťák České Budějovice neproměnil Jakub Jiráček.
04:03
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Matěj Hladík, asistoval Jakub Jiráček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Kantor a Martin Draxler.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: Jiří Šustr, Filip Šimek, Tobiáš Jan Všechovský, Jakub Píša, David Vettermann