0:1
0:1
- : -

FbC Asper Šumperk - FBC Ossiko Třinec 1:3
8. Klára Horčičková - 1. Ema Nogawczyková, 19. Kristýna Ruszová, 30. Klára Hrobařová; rozhodčí: Ondřej Keberle - Jaromír Kuchař; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominika Vašíčková ? - Aneta Šebestová ?, Natálie Ruszová ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:1;
36:00
35:53
Ve vlastním oslabení se Konderlová dostala do samostatného úniku, nicméně se jí nepodařilo domácí golmanku překonat.
35:38
Vyloučen hráč Agnieszka Iwanuszek družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za bránění ve hře.
34:16
Domácí Šumperk má nyní převahu, střely ale končí mimo bránu.
32:56
Timeout FBC Ossiko Třinec
32:10
Hostující Ossiko úspěšně ubránilo oslabení. Domácí Šumperk je po početní převaze usazen v tlaku na útočné polovině
30:06
Vyloučen hráč Kristýna Ruszová družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za blokování hokejky.
29:26
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Klára Hrobařová bez asistence (1:3).
29:12
Hráčky domácích se v 5 usadily před bránou.
27:50
Další pěknou střelu Szymikové s klidem zneškodnila golmanka domácích. Hosté jsou dále v tlaku.
25:41
Hostující Ossiko se usadilo na útočné polovině, chybí tomu ale přesnější zakončení.
24:00
24:00
21:28
Vyloučen hráč Kateřina Szymiková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za vražení zády.
21:05
Hráčka s číslem z týmu Třince 4 zachytává v útočném pásmu rozehrávku týmu Šumperku, trefuje míček, ale nešt´astně trefila soupeřku do obličeje.
20:07
Hráčka s číslem 6 trefuje míček v útočném pásmu ze vzduchu, ale gol z toho bohužel nebyl!
19:03
Neskutečný zákrok golmanky z Týmu Ossika na zemi. Natahuje se pro vystřelený míček a tím zahasila nebezpečnou situaci před bránou!
18:20
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Kristýna Ruszová, asistoval Joanna Kuchejda (1:2).
17:40
Hráčka Šumperku s číslem 34 dostala nepříjemnou střelu do stehna, asi to muselo štípnout!
16:26
Zatím to vypadá vyrovnaně!
15:22
Třinec se snaží kombinovat v útočném pásmu, ale gol se jim zatím nedaří střelit.
14:31
Hráčka s číslem 11 Konderlova z týmu Ossika vystřelila nebezpečnou střelu, která ale míjí bránu!
12:48
Míček nepříjemně skákal před brankou Třince, ale naštěstí míček získaly holky Ossika!
12:00
12:00
11:55
Hráčka s číslem 5 z týmu Šumperk se jěště krásně pokusila projet celé hřiště solem, ale neúspěšně!
11:00
Střídání brankáře. Nový brankář Natálie Ruszová družstva FBC Ossiko Třinec
07:57
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Klára Horčičková, asistoval Dorota Vašíčková (1:1).
07:57
Úžasná kombinace hráček z týmu Šumperku, které končí golem!
06:37
Šumperk poslal nebezpečnou přihrávku na střed soupeřové brány, ale hráčky ossika tomu zabránily.
05:12
Tým Ossiko se zatím drží v útočném pásmu, ale nedaří se jím zatím střelit gol!
03:28
Ohrožení branky ze strany Šumperku před bránou Ossika. Snaží se dorážet, ale neúspěšně.
03:00
Třinec získává iniciativu!
02:13
Nebezpečná střela Hrobařové z týmu Ossika, ale golem to nekončí!
00:55
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Ema Nogawczyková, asistoval Klára Hrobařová (0:1).