0:4
5:2
- : -

FBC Spartak Kaplice - FK Slovan J.Hradec B 7:8
7. Filip Musil, 11. Tomáš Kadlec, 33. Karel Mach, 36. Petr Čutka, 37. Petr Čech, 39. Tomáš Kadlec, 43. Filip Musil - 3. Jakub Pavlát, 12. Jakub Pavlát, 16. Jakub Šmíd, 20. Michal Hřebíček, 24. Jan Holoubek, 25. Jiří Holický, 32. Jan Holoubek, 32. Michal Hřebíček; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Vojtěch Matuška; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Karel Zeman ? - Petr Toman ?; po třetinách: 2:2, 0:4, 5:2;
45:00
44:02
Kaplice jde do šesti hráčů do pole snaží se vyrovnat utkání !
42:32
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Filip Musil, asistoval Jan Sedláček (7:8).
40:08
Kaplice začala dramatizovat utkání !
38:15
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Tomáš Kadlec, asistoval Petr Čutka (6:8).
36:09
Timeout FK Slovan J.Hradec B
36:09
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Petr Čech, asistoval Karel Mach (5:8).
35:21
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Petr Čutka, asistoval Tomáš Kadlec (4:8).
32:57
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Karel Mach, asistoval Lukáš Rada (3:8).
31:56
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Michal Hřebíček, asistoval Jakub Pavlát (2:8).
31:23
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jan Holoubek, asistoval Jiří Holický (2:7).
30:00
30:00
28:00
Vyloučen hráč Václav Pöschko družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za bránění ve hře.
27:01
Vyloučen hráč Petr Čutka družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za špatné střídání.
24:15
Timeout FBC Spartak Kaplice
24:15
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jiří Holický, asistoval Kryštof Ille (2:6).
23:28
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jan Holoubek, asistoval Lukáš Fencl (2:5).
20:24
Vyloučen hráč Lukáš Rada družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za blokování hokejky.
19:08
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Michal Hřebíček, asistoval Roman Aster (2:4).
15:35
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jakub Šmíd, asistoval Jan Holoubek (2:3).
15:00
15:00
11:42
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jakub Pavlát bez asistence (2:2).
10:53
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Tomáš Kadlec, asistoval Michal Jirků (2:1).
06:56
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Filip Musil, asistoval Václav Pöschko (1:1).
02:50
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jakub Pavlát bez asistence (0:1).
02:45
Trestné střílení družstva FBC Spartak Kaplice neproměnil Tomáš Hejna.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Vojtěch Matuška.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec B: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Ondřej Bušta, Lukáš Fencl, Jakub Pavlát, Jakub Šmíd, Jiří Holický