2:0
0:3
- : -

FBC Spartak Bílovec C - FBC Honey Badgers F-M 3:3
6. Tomáš Wachtarczyk, 13. Jaromír Mičulka, 14. Jakub Hradský - 27. Martin Polach, 29. Daniel Žurek, 33. Martin Nenička; rozhodčí: Radek Černý - Jan Šotola; vyloučení: 4:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Václav Šumšal ? - Michal Zápalka ?; po třetinách: 1:0, 2:0, 0:3;
36:00
35:56
Timeout FBC Honey Badgers F-M
33:10
Vyloučen hráč Vojtěch Beilner družstva FBC Spartak Bílovec C na 2 minuty za sekání.
32:07
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Martin Nenička, asistoval Vít Kahánek (3:3).
28:16
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Daniel Žurek, asistoval Václav Štrbák (3:2).
26:23
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Martin Polach, asistoval Michal Szczotka (3:1).
24:00
24:00
21:00
Vyloučen hráč Patrik Kolarovský družstva FBC Spartak Bílovec C na 2 minuty za sekání.
13:41
Branku družstva FBC Spartak Bílovec C vstřelil Jakub Hradský, asistoval Petr Kořenek (3:0).
12:34
Branku družstva FBC Spartak Bílovec C vstřelil Jaromír Mičulka, asistoval Vojtěch Beilner (2:0).
12:00
12:00
09:15
Trestné střílení družstva FBC Spartak Bílovec C neproměnil Petr Pastrňák.
06:49
Vyloučen hráč Petr Kořenek družstva FBC Spartak Bílovec C na 2 minuty za hrubost.
05:00
Branku družstva FBC Spartak Bílovec C vstřelil Tomáš Wachtarczyk, asistoval Jakub Hradský (1:0).
04:59
Vyloučen hráč Martin Nenička družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za sekání.
00:20
Vyloučen hráč Petr Pastrňák družstva FBC Spartak Bílovec C na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Černý a Jan Šotola.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Honey Badgers F-M: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Václav Štrbák, Daniel Žurek, Ivan Valigura, Michal Szczotka, Vojtěch Gřundel