0:2
1:2
- : -

TJ Centropen Dačice - FBC Sokol Písek 3:5
14. Adéla Lélyová, 15. Aneta Lisová, 32. Aneta Lisová - 7. Klára Bayernheimerová, 23. Lucie Predajňová, 27. Klára Bayernheimerová, 36. Tereza Houšková, 37. Lucie Vlachová; rozhodčí: Michael Pražák - Dominik Harman; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Taťána Marková ? - Martina Dubová ?; po třetinách: 2:1, 0:2, 1:2;
43:59
Timeout FBC Sokol Písek
42:21
Timeout TJ Centropen Dačice
38:11
Vyloučen hráč Miroslava Košatková družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za hra rukou.
36:38
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Lucie Vlachová bez asistence (3:5).
35:03
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Tereza Houšková, asistoval Lucie Vlachová (3:4).
31:42
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Aneta Lisová, asistoval Iva Slatinská (3:3).
30:00
30:00
26:11
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Klára Bayernheimerová, asistoval Miroslava Košatková (2:3).
22:12
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Lucie Predajňová, asistoval Miroslava Košatková (2:2).
19:50
Vyloučen hráč Adéla Zavadilová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za špatné střídání.
15:00
15:00
14:01
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Aneta Lisová, asistoval Lucie Bártů (2:1).
13:34
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Adéla Lélyová bez asistence (1:1).
06:02
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Klára Bayernheimerová, asistoval Markéta Šourková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michael Pražák a Dominik Harman.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Sokol Písek: brankář: Martina Dubová; hráči v poli: Eliška Bečková, Markéta Šourková, Lucie Vlachová, Tereza Houšková, Kateřina Zobalová