0:2
1:1
- : -

Snipers Třebíč B - Sklo Bohemia Světlá n/S 1:5
45. Adam Černý - 3. Tomáš Končel, 9. Matyas Fišer, 18. Martin Pavelka, 18. Matyas Fišer, 38. Josef Smejkal; rozhodčí: Martin Preclík - Martin Halousek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Roman Kedroň 44 - David Coufal 9; po třetinách: 0:2, 0:2, 1:1;
45:00
44:18
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Adam Černý, asistoval Vojtěch Jahoda (1:5).
42:47
Sám na bránu běžel Milan Tvrdík, který si udělal pár kliček, poslední do bekhendu, ovšem trefuje jen tyč světelské svatyně
41:09
Zákrok po delší době si připisuje David Coufal. který drží tým a zatím i čisté konto
39:44
Bekhednem se teď pokusil navýšit skore Martin Kučírek, jen těsně minul bránu
37:54
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Josef Smejkal, asistoval Martin Kučírek (0:5).
33:00
"Ježiš to je debil," cituji. Krásnou nahrávku netrefuje Milan Tvrdík , který po nahrávce minul prázdnou bránu
28:06
Vyloučen hráč Martin Kučírek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hrubost.
27:55
Standartní situace na polovině Svetlé, "Co to je za centr na hlavičku?" křičí trenér Třebíče
25:12
Hádka na střídačce Světlé, ozývá se "Střílíš z nulového úhlu!" druhý zúčastněný: "Nestřílím z nulového úhlu!"
20:22
Martin Kučírek si teď před pořadatelským stolkem vykoupl dva protihráče a míří na bránu, však zastaven
19:38
Golman Světlé fotbalově nahrává balon na své spoluhráče
17:51
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Matyas Fišer bez asistence (0:4).
17:35
Trestné střílení družstva Sklo Bohemia Světlá n/S neproměnil Luboš Brzoň.
17:11
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Martin Pavelka, asistoval Martin Kučírek (0:3).
17:11
Bekhendová nahrávka, jako z pohádky, vyšla z hole Martina Kučírka na Martina Pavelku, který zavěšuje
15:45
Akce začala u brány kluků v modrém, konkrétně u Adama Mašíná, který posouvá na Kučírka, který v souboji ztrácí balon
15:01
Z vhazování vychází lépe Adam Bohm, která se vymotal a utíkal na bránu, bohužel zastaven
15:00
15:00
14:29
třetina se chýlí ke konci, však soubojů je více než dost, málem nám k pořadatelskému stolku spald domácí Adam Bohm, chybělo málo
13:30
40 27, čísla hráčů ze Světlé, kteří kombinují před bránou protihráče, však druhý zmiňovaný netrefuje bránu
11:47
Do samostatného úniku se dostal hráč s č. 32 z Třebíče, golman Světlé podržel tým krásným zákrokem a je zatím 100%
10:13
O gol se pokouší i hráč s 8 na zádech, bohužel mimo
08:23
Sám před golaman se dostal hráč s č. 27 z Třebíče, domácí golman vytáhl pohotový zákrok
08:01
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Matyas Fišer, asistoval Milan Tvrdík (0:2).