1:3
1:3
- : -

PSKC Okříšky - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 5:7
1. Zbyněk Doležal, 2. Pavel Pospíšil, 3. Vojtěch Adam, 26. Tomáš Kuchyňa, 32. Vojtěch Adam - 11. Filip Košina, 26. Michal Veselovský, 29. Adam Veselovský, 30. Jiří Lapeš, 33. Adam Veselovský, 34. Stanislav Doležal, 43. Martin Kolář; rozhodčí: Martin Preclík - Martin Halousek; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Radek Korba 19 - Michal Novák 19; po třetinách: 3:1, 1:3, 1:3;
45:00
44:32
Okříšky zkouší hru bez golamana
43:20
Síly na hřišti se vyrovnávají
43:07
Vyloučen hráč Martin Kolář družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za vysoká hokejka.
42:23
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Martin Kolář, asistoval Adam Veselovský (5:7).
41:49
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
41:49
Vyloučen hráč Vítězslav Hekrdla družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za špatné střídání.
41:49
Vyloučen hráč Adam Ampapa družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za nesportovní chování.
40:45
Krásné nahození do předbrankového prostoru od Ampapy, ovšem teč mimo bránu
39:30
Velice důležitý zákrok Radka Korby, který dává svému týmu šanci vrátit se do hry
33:11
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Stanislav Doležal bez asistence (5:6).
33:11
Doležal posílá svůj tým do vedení
32:01
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Veselovský, asistoval Martin Kolář (5:5).
31:43
Nahrávka z půlky hřistě od Kuchyni, míček v síti
31:42
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Vojtěch Adam, asistoval Tomáš Kuchyňa (5:4).
31:05
Krásná crossová nahrávka z hole Kuchyni, následnou střelu brodská obrana zachytila včas
30:03
U míče jako první domácí, tedy Okříšky
30:00
30:00
29:58
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jiří Lapeš, asistoval Filip Košina (4:4).
29:58
2 sekundy před koncem třetiny se ke střele dostal celek z Havlíčkova Brodu, hráč s č. 9 trefuje přesně a vyrovnává skore utkání
28:43
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Veselovský bez asistence (4:3).
28:43
Hned z trestné lavice se do úniku dostal Adam Veselovský, který trefuje bekhendem balon a síť za domácím golmanem se vlní
28:35
Brod v plném počtu
27:55
Domácím se nedaří pokořit golmana Brodu
26:35
Vyloučen hráč Adam Veselovský družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
25:57
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Tomáš Kuchyňa, asistoval Vojtěch Adam (4:2).
25:57
Rychlá opověď, po krásné nahávce s přehledem trefuje Kuchyňa
25:57
Rychlá odpověď, po krásné nahrávce s přehledem Kuchyňa
25:18
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Michal Veselovský, asistoval Adam Veselovský (3:2).
25:18
Máme deja vu, brácha na bráchu, přesně jako v minulém zápase
23:00
Krásně naservíroval balon před bránu domácí kapitán , který hráč před branou netrefuje
22:12
Dlouhý pas od Brodu končí až v rukou domácího golmana
20:36
Krásný cross od domácího hráče s č. 6 na kapitána s č. 17, důležitý zákrok si připisuje golman Brodu
15:55
První větší šance, chopil se jí právě Havlíčkův Brod, zpětná nahrávka na nabíhajícího hráče do velkého brankoviště bohužel mnevyšla