1:5
1:2
- : -

FbC Coyotes Jablunkov - S.K. P.E.M.A. OPAVA B 3:10
9. Adam Sikora, 21. Michal Bártek, 27. Michal Bártek - 8. Ondřej Sembol, 11. Ondřej Sembol, 12. Ondřej Sembol, 13. Matěj Krušberský, 13. Ondřej Sembol, 17. Jakub Přibyl, 17. Ondřej Sembol, 18. Kryštof Kněžínek, 25. Jakub Přibyl, 32. Dominik Bada; rozhodčí: Radek Černý - Jan Šotola; vyloučení: 3:2; využití: 0:3; zásahy brankářů: Jakub Gorgosz ? - Tomáš Novák ?; po třetinách: 1:3, 1:5, 1:2;
36:00
35:58
Trestné střílení družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B neproměnil Lukáš Procházka.
31:21
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Dominik Bada, asistoval Matěj Krušberský (3:10).
30:20
Vyloučen hráč Jan Petr Szotkowski družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
26:07
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Michal Bártek, asistoval Marek Byrtus (3:9).
24:54
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Jakub Přibyl, asistoval Ondřej Sembol (2:9).
24:00
24:00
23:27
Vyloučen hráč Matěj Krušberský družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
21:40
Vyloučen hráč Jan Hřivňacký družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za špatné střídání.
20:40
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Michal Bártek bez asistence (2:8).
17:28
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Kryštof Kněžínek, asistoval Dominik Bršlica (1:8).
16:52
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Ondřej Sembol, asistoval Jakub Přibyl (1:7).
16:20
12:59
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Ondřej Sembol bez asistence (1:5).
12:13
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Matěj Krušberský, asistoval Nicolas Harazim (1:4).
12:00
12:00
11:40
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Ondřej Sembol, asistoval Lukáš Procházka (1:3).
11:20
Vyloučen hráč Marek Byrtus družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
10:43
Vyloučen hráč Alexandr Doleček družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
10:29
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Ondřej Sembol, asistoval Jan Hřivňacký (1:2).
08:59
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Adam Sikora, asistoval Petr Sikora (1:1).
07:48
06:05
Trestné střílení družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B neproměnil Ondřej Sembol.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Černý a Jan Šotola.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA B:
00:00
Line-up domácích FbC Coyotes Jablunkov: brankář: Jakub Gorgosz; hráči v poli: Michal Bártek, Antonín Sikora, Vojtěch Turoň, Alexandr Doleček, Marek Byrtus