7:1
2:1
- : -

FBC Spartak Kaplice - FBC DOŠWICH MILEVSKO B 11:4
4. Vojtěch Jokl, 8. Petr Lukš, 16. Petr Hlíza, 18. František Dvořák, 18. Jan Žák, 20. František Dvořák, 24. Petr Lukš, 25. Jan Žák, 29. Petr Lukš, 31. Pavel Beneš, 36. František Dvořák - 6. Vojtěch Soulek, 14. Ondřej Mrázek, 29. Vojtěch Soulek, 43. Vojtěch Soulek; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Vraspír; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Matyáš Marek ? - Petr Šimák ?; po třetinách: 2:2, 7:1, 2:1;
45:00
43:24
Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO B
42:13
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil Vojtěch Soulek, asistoval Matyáš Pátek (11:4).
35:15
Vyloučen hráč Jan Kotrbáček družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B na 2 minuty za blokování hokejky.
35:04
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil František Dvořák, asistoval Pavel Beneš (11:3).
30:57
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Pavel Beneš, asistoval František Dvořák (10:3).
30:00
30:00
28:24
28:06
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Petr Lukš, asistoval Daniel Janda (9:2).
24:10
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Jan Žák, asistoval Petr Hlíza (8:2).
23:05
19:12
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil František Dvořák, asistoval Petr Lukš (6:2).
17:37
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Jan Žák, asistoval Petr Beneš (5:2).
17:19
15:29
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Petr Hlíza bez asistence (3:2).
15:00
15:00
13:29
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Vít Šobek (2:2).
07:55
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Petr Lukš, asistoval Jan Menšík (2:1).
07:22
Vyloučen hráč Vojtěch Soulek družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B na 2 minuty za sekání.
05:37
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil Vojtěch Soulek, asistoval Jakub Trojáček (1:1).
03:03
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Vojtěch Jokl bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DOŠWICH MILEVSKO B: brankář: Petr Šimák; hráči v poli: Vít Šobek, Vojtěch Soulek, Petr Chajdrna, Matyáš Pátek, Dan Hrůza