1:3
2:1
- : -

1. FbK Tábor - Banes Florbal Soběslav 5:5
3. Marek Jakšič, 7. Vojtěch Moravec, 23. Marek Jakšič, 32. Marek Jakšič, 34. Vojtěch Moravec - 1. Jiří Sobotka, 17. Jan Ludvík, 23. Ondřej Vácha, 24. Ondřej Vácha, 42. Jiří Sobotka; rozhodčí: Václav Paletář - Jan Koutník; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Luboš Zeman ? - Vladislav Petržilka ?; po třetinách: 2:1, 1:3, 2:1;
45:00
44:42
Vyloučen hráč Jiří Sobotka družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
43:48
Timeout 1. FbK Tábor
41:53
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Jiří Sobotka, asistoval Ondřej Vácha (5:5).
38:34
Trestné střílení družstva 1. FbK Tábor neproměnil Vojtěch Moravec.
33:10
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Vojtěch Moravec, asistoval Dominik Miloševič (5:4).
31:18
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Marek Jakšič bez asistence (4:4).
30:00
30:00
29:40
Vyloučen hráč Vojtěch Moravec družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost.
29:34
Trestné střílení družstva 1. FbK Tábor neproměnil Marek Jakšič.
25:12
Vyloučen hráč Marek Jakšič družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
23:06
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Ondřej Vácha, asistoval Filip Musil (3:4).
22:23
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Ondřej Vácha bez asistence (3:3).
22:18
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Marek Jakšič, asistoval Vojtěch Moravec (3:2).
16:03
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Jan Ludvík, asistoval Ondřej Vácha (2:2).
15:00
15:00
06:10
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Vojtěch Moravec bez asistence (2:1).
02:04
00:46
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Jiří Sobotka, asistoval Jan Ludvík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Paletář a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů Banes Florbal Soběslav: brankář: Vladislav Petržilka; hráči v poli: Ondřej Vácha, Marek Doucha, Kryštof Gargula, Jan Ludvík, Jiří Sobotka
00:00
Line-up domácích 1. FbK Tábor: brankář: Luboš Zeman; hráči v poli: Josef Kasl, Petr Holoubek, Vojtěch Moravec, Marek Jakšič, Marek Příplata