1:5
0:6
- : -

SK Jiskra Domažlice - Florbalová škola Plzeň A 1:13
39. Ondřej Baroch - 5. Jiří Trnka, 10. Matěj Surák, 21. Matěj Surák, 26. Ondřej Budek, 30. Matěj Surák, 37. Matěj Zicho, 38. Petr Procházka, 41. Ondřej Budek, 45. Matěj Surák, 46. Matěj Zicho, 47. Josef Svoboda, 51. Filip Schmidt, 60. Josef Svoboda; rozhodčí: Nikola Staňková - Jaroslav Němeček; vyloučení: 5 + Ondřej Baroch OS:1; využití: 0:3; diváků: 60; zásahy brankářů: Patrik Kouřík 24 - Daniel Mayer 22; po třetinách: 0:2, 1:5, 0:6;
60:00
Komentář trenéra hostů: Důležité 3 body z venku! Zlepšený výkon v obraně podpořený golmanem. Děkuju klukům a soupeři. Fajn večer všem!
60:00
Komentář trenéra domácích: Soupeř prokázal lepší kvalitu, děkujume za utkání, šťastnou cestu domů.
60:00
59:22
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Josef Svoboda, asistoval Matěj Surák (1:13).
59:02
Vyloučen hráč Ondřej Baroch družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za nesportovní chování.
59:02
Vyloučen hráč Ondřej Baroch družstva SK Jiskra Domažlice - osobní trest.
58:22
Vyloučen hráč Dušan Boroš družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za hrubost.
50:03
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Filip Schmidt, asistoval Marek Firla (1:12).
46:16
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Josef Svoboda z trestného střílení (1:11).
45:07
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Zicho, asistoval Jakub Vandák (1:10).
44:20
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Petr Torma (1:9).
44:03
Vyloučen hráč Jiří Trnka družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:41
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Matěj Surák (1:8).
40:00
40:00
38:17
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Zdeněk Opálka (1:7).
37:08
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Petr Procházka, asistoval Jan Gruber (0:7).
36:42
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Zicho, asistoval Jiří Trnka (0:6).
29:50
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Jan Gruber (0:5).
28:54
Vyloučen hráč Filip Bořík družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.