0:1
- : -
FBS Olomouc

Fbc Excalibur Šternberk - FBS Olomouc 2:3
25. Matěj Tomajko, 27. Adam Kupka - 20. Jakub Mynář, 27. Tomáš Skoupil, 35. Tomáš Skoupil; rozhodčí: Radim Klimecký - Karel Pavelka; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Vorálek ? - Michael Hruška ?; po třetinách: 0:0, 2:2, 0:1;
45:00
44:33
Vyloučen hráč Jindřich Novák družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za bránění ve hře.
42:55
Timeout Fbc Excalibur Šternberk
38:50
Vyloučen hráč Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
35:27
Vyloučen hráč Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
34:14
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Skoupil z trestného střílení (2:3).
30:00
30:00
26:40
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Skoupil, asistoval Lukáš Frydrych (2:2).
26:03
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Adam Kupka, asistoval Roman Fiala (2:1).
24:14
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Matěj Tomajko, asistoval Jan Petričák (1:1).
19:08
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jakub Mynář, asistoval Matouš Balner (0:1).
17:14
Vyloučen hráč Roman Fiala družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
09:53
Vyloučen hráč Jan Petričák družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za sekání.
04:28
Vyloučen hráč Roman Fiala družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Klimecký a Karel Pavelka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Adam Derich; hráči v poli: Jaromír Šenkeřík, Jakub Mynář, Tomáš Skoupil, Lukáš Frydrych, Matouš Balner
00:00
Line-up domácích Fbc Excalibur Šternberk: brankář: Jan Vorálek; hráči v poli: Jindřich Novák, Roman Fiala, Jan Večerka, Adam Kupka, Matěj Kořenek