0:1
2:1
- : -

TJ Sokol Jaroměř - HAGA Ladies Pardubice 2:5
32. Zuzana Bednářová, 37. Jaroslava Bálintová - 3. Aneta Lichtenbergová, 12. Veronika Lacioková, 15. Kateřina Fišerová, 20. Kateřina Fišerová, 37. Kateřina Fišerová; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Lucie Romančáková; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Veronika Burdiláková 21 - Michaela Janovská 22; po třetinách: 0:3, 0:1, 2:1;
45:00
44:59
a máme tu konec utání
40:12
Fišerová golmanku Jaroměře neprostřelila.
36:51
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil Kateřina Fišerová bez asistence (2:5).
36:51
V době zapisování důvodu nepřítomnosti, se na hřišti udály velmi zajímavé věci. Celá hala, která fandí Jaroměři zajásala. Jaroměři se podařilo prostřelit brankářku Hagy. Poté ale následoval další gól, tentokrát ale do branky Jaroměře.
36:27
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jaroslava Bálintová, asistoval Zuzana Bednářová (2:4).
35:36
Omlouváme se za menší zpoždění onlinu, z důvodu zranění hráčky z Jaroměře, vážného, nejspíše přetržená achilovka, musela zapisovatelka vzít auto a zraněnou slečnu odvést. Ptáte se proč? Důvodem je, nikdo jiný nemohl. Do konce utkání chyběla třetina a pár minut k tomu a Jaroměř by neměla nikoho na střídání. Tímto posíláme do nemocnice pozdravy a doufáme, že to nebude tak zlé, jak si myslíme.
31:08
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Zuzana Bednářová, asistoval Jaroslava Bálintová (1:4).
30:00
30:00
24:27
Vyloučen hráč Klára Havelková družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za hrubost.
24:27
Vyloučena hráčka z Hagy s číslem 10 za hrubost. Jaroměř má šanci se prosadit.
22:48
Jaroměř to nemá vůbec lehké.
22:07
Haga málem zase scorovala, ovšem výborný zákrok golmanky domácích ji to neumožnil. Hezká práce!
21:20
Na hřišti to vypadá dobře, Jaroměř se velmi snaží a věříme, že se jim povede dát alespoň jeden gól.
20:05
Vážení diváci, změna počasí, venku žačíná chumelit, na denním plánu nic nedělání se ovšem nic nemění. Pokud se jedete podívat na zápas, jeďte opatrně.
19:55
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil Kateřina Fišerová, asistoval Kateřina Krátká (0:4).
19:55
Výborný náběh žen z Pardubic, hráčka s číslem 23 skorovala do branky, asistence hráčka s číslem 7.
18:40
Zápas je klidný, pojďme se podívat na počasí. Dnes bude zataženo a příjemné 2°C nad nulou, zůstaňte proto doma a držte neděli od slova "nic nedělat"
16:25
Ženy se perou jak lev o svou kořist
15:29
Počkáme až si hráčka z Jaroměře s číslem 86 zaváe tkaničky a budeme moct pokračovat.
15:01
Taky jste napnutí, jak to teďka dopadne?
15:00
15:00
14:59
Konec první části, doufáme, že se Jaroměř psychicky podpoří a zabojuje.
14:14
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil Kateřina Fišerová, asistoval Dana Zajíčková (0:3).
14:14
Je vidět, že podpora od diváků je důležitá. Hráčka Hagy s číslem 23 skorovala v brance domácích, asistovala hráčka s číslem 55.
13:27
Pardubice mají podporu od diváků, chtělo by to podpořit i Jaroměř, ale klukům od Nožičku se zatím nějak nechce.
12:50
Jaroměř to nevzdává, snaží se probojovat na stranu Pardubic
11:39
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil Veronika Lacioková, asistoval Klára Havelková (0:2).
11:39
Svou šanci měla hráčka Hagy s číslem 11 a vstřelila gól, asistence hráčka s číslem 10. Oboum ženám gratulujeme!
11:25
Hráčka z Hagy s číslem 23 jela sama na bránu, zase, ale marně. Uvidíme, jak to půjde, jak se říká "do třetice všeho dobrého".
10:10
Hráčka z Hagy s číslem 23 se snažila doběhnout míček a vystřelit. Nevadí, třeba příště.
09:30
Nebo spíš na Toma a Jerryho
09:20
Občas to vypadá, že se místo florbalu hraje "Jen počkej, zající!"
07:36
Další útok Jaroměře, Haga se ale nedává. Výborný zákrok obrany hostů.
06:42
Krásný útok Jaroměře na Hagu, golmanka hostů však nepřekvapila a vychytala střelu.
06:10
Hráčky obou týmů neustále běhají tam a zpět jako při člunkovém běhu, uvidíme, kde se zastaví.
05:50
Haga je zase v plné síle.
04:37
Jaroměř si nedá nic líbit a zkouší přesilovku, zatím bez úspěchu.
03:50
Vyloučen hráč Veronika Lacioková družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za sekání.
03:50
Hráčka z Hagy s číslem 11 sekala a sekala až se prosekala na trestnou lavičku.
03:05
Haga útočí na Jaroměř, zatím bez výsledku.
02:27
Golmanka Hagy odpočívá a čeká co se bude dít.
02:04
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil Aneta Lichtenbergová, asistoval Klára Havelková (0:1).
02:04
Hráčka Hagy s číslem 61 prostřelila branku Jaroměře, asistovala hráčka s číslem 10.
01:58
Hráčka z Jaroměře s číslem 2 se snažila prostřelit golmanku Hagy, ale marně.
00:54
Zatím to vypadá na pohodový zápas z obou stran.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Lucie Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů HAGA Ladies Pardubice:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř:
00:00
Dobrý den vážení diváci, vítám vás u online zápasu. Dnes se proti sobě utkají TJ Sokol Jaroměř a Haga Ladies Pardubice. Přeji hezké podívání a užijte si nedělní den.