1:0
2:0
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - IBK Hradec Králové B 4:2
10. Zuzana Horáčková, 23. Daniela Blažková, 32. Radka Pavlásková, 37. Dita Špatenková - 3. Sára Svozilová, 14. Sára Svozilová; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Ondřej Vašátko; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Veronika Šmajzrová 22 - Kateřina Koucká 27; po třetinách: 1:2, 1:0, 2:0;
45:00
44:59
Počet střel FbK Orlicko-Třebovsko: 8 a IBK Hradec Králové B: 9
40:28
Vyloučen hráč Sára Svozilová družstva IBK Hradec Králové B na 2 minuty za sekání.
36:33
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Dita Špatenková, asistoval Lucie Fárníková (4:2).
34:31
Lucie Baciu se vzteká, ale nic jí to není platné, jelikož faul to nebyl.
31:30
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Radka Pavlásková, asistoval Šárka Nádeníková (3:2).
31:30
Skrytá střela od obránce propadla do branky za zády Koucké.
26:28
Trestné střílení družstva FbK Orlicko-Třebovsko neproměnil Dana Raisová.
26:28
Holky z OT jsou na Káťu Krátký! Míček se potuloval kolem brankové čáry a domácí zabraňujou gólu hrou v malém brankovišti, takže je nařízeno trestné střílení.
24:58
Teď se ukázaly mateřské instinkty a Pája Soukupová ukázkovou kopačkou poslala míček z malého brankoviště na druhou stranu hřiště.
22:58
Vyloučen hráč Tereza Černohousová družstva IBK Hradec Králové B na 2 minuty za sekání.
22:14
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Daniela Blažková, asistoval Lucie Kubištová (2:2).
22:14
Hráčky OT nakonec srovnávají přesnou střelou do branky.
20:09
Pája Soukupová se rve a neuvěřitelně bojuje o míček.
19:11
Neuvěřitelný zákrok Káti Koucké!!! Ladnou nožkou vykopla míček.
17:25
Pořadatelský stolek se shodl na tom, že tento zápas nasadil vysoké tempo a bude velmi těžké ho překonat.
15:47
Na hráčkách OT je vidět, že chtějí vyrovnat, ale hradecké lvice se bijou.
14:33
Hra je v poklidném tempu, takže rozhodčí nemusí extra nic pískat. Pro nás diváky je to krásné.
13:13
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Sára Svozilová, asistoval Kristýna Rejmanová (1:2).
13:13
Přenádherná situace! Týna Rejmanová si obehrála dvě útočící hráčky, poslala dlouhej míček na Sáru Svozilovou a ta nedala Šmajzrové žádnou šanci.
12:23
Dnes Hradec není početně výhodnějším týmem, ale rozhodně nedává šanci soupeřovi a rve se jako lev.
10:20
Trenér domácího celku Olda Vaňkát je slyšet i přes domácí hlasité fanoušky. Nutno ale říct, že se dost krotí oproti zápasu juniorek.
09:13
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Zuzana Horáčková, asistoval Dita Špatenková (1:1).
09:13
Tak teď střela Zuzky Horáčkové doletěla a o hradeckou masku doputovala do branky.
06:29
Další střela od holek z OT, ale Káťa Koucká nedává žádnou šanci na gól a holky z OT jsou z toho docela dost přešlé.
04:16
Koucká zatím likviduje všechny střely a chytá absolutně vše.
02:49
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Sára Svozilová, asistoval Natálie Bílková (0:1).
02:49
Krásná střela Natky Bílkové skončila na golmance, který vypadl míček a pohotově Sára Svozilová umísťuje míček do branky.
01:12
Zatím vidíme střely na obou stranách a dvě nebezpečné střely s přehledem chytá hradecká ikona Káťa Koucká.