4:1
0:0
- : -

IBK Hradec Králové B - SK Spartak Slatiňany 6:3
1. Lenka Karalová, 15. Lenka Karalová, 18. Pavla Macháčková, 21. Vlasta Tomečková, 28. Pavla Ryklová, 30. Tereza Černohousová - 4. Monika Kolářová, 6. Nikola Špačková, 17. Anna Víchová; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Ondřej Vašátko; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kateřina Koucká 26 - Veronika Hejduková 19; po třetinách: 2:2, 4:1, 0:0;
45:00
44:22
Vyloučen hráč Sára Svozilová družstva IBK Hradec Králové B na 2 minuty za špatné střídání.
43:10
Timeout IBK Hradec Králové B
42:02
Vyloučen hráč Lucie Boháčová družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za hrubost.
38:02
Vyloučen hráč Sára Svozilová družstva IBK Hradec Králové B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:47
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Tereza Černohousová, asistoval Natálie Bílková (6:3).
27:53
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Pavla Ryklová bez asistence (5:3).
26:31
Krásná kombinace v podobě IBK bohužel nekončí gólem, ale akce to byla moc hezká.
25:13
Hráčka hostí před brankou, měla volné dvě spoluhráčky, ale přesto nenahrála a její střela míří vysoko nad.
20:05
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Vlasta Tomečková, asistoval Pavla Macháčková (4:3).
20:05
Vlastičkaaaaaaa!! Pája Macháčková s krásně zvednutou hlavou posílá na volnou Vlastu Tomečkovou a ta se nemýlí a brankářku hostí prostřeluje.
17:47
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Pavla Macháčková bez asistence (3:3).
17:47
Zajímavá situace na obou stranách, kdy nejprve Dorazilová netrefila prázdnou branku, prázdnější už nebude. Poté míček putoval asi přes 5 hráček a ani jedna ho netrefila. Dostal se až k Páje Macháčkové, která nejprve netrefila, ale díky brankářce hostí Hejdukové a její přihrávky nakonec skóre proměňuje.
16:45
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Anna Víchová, asistoval Monika Kolářová (2:3).
16:45
Tento gól komentovat nemůžeme, jelikož jsme to neviděli. Podle křiku byl ale asi hezký.
15:37
Nejhubenější a nejtenčí člověk v hale (jsou tu i děti) Pája Macháčková srazila svou soupeřku na kolena.
15:00
15:00
14:43
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Lenka Karalová bez asistence (2:2).
14:43
Lence Karalové se povedla neuvěřitelná věc. Přízemní dělovou ránou míček projel mezi nohama třem hráčkám a doputoval až do branky. Léňa jede na hattrick!
11:42
Pája Ryklová mohla střílet, ale byla zblokována nedovoleným způsobem. Hra ale pokračuje dále.
10:20
Během zápasu se Káťa Koucká občerstvuje během zápasu. Tady je jasný důkaz o tom, jak probíhá zápas.
08:03
Vlastička poslala neuvěřitelný pas na svou spoluhráčku, ta trefuje pouze spojnici.
06:45
Teď po nepovedené střele Dorazilové se halou ozvalo zvučné "došvih" od všech přítomných fanoušků.
05:33
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Nikola Špačková, asistoval Pavla Marešová (1:2).
05:33
Skóre zvyšuje pozemní dělovkou Nikča Špačková! Gratulujeme k jejímu gólu, bylo to famózní!
03:33
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Monika Kolářová bez asistence (1:1).
03:33
Prostě gól od mantinelu skrze dvou hráček domácích. Dobrý to bylo.
01:23
Hra je ve velkém tempu a IBK napadá vysoce.
00:23
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Lenka Karalová, asistoval Vlasta Tomečková (1:0).
00:23
Pořadatelský stolek nestihl ani skoro zahájit utkání a už tady máme první gól! Skóre otevírá Léňa Karalová neuvěřitelným padáčkem za záda Hejdukové.