1:4
2:4
- : -

FBC SION DDM Nová Generace -muži - Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí 3:8
30. Marek Bláha, 31. Jakub Vít, 39. David Roflík - 18. Tomáš Havlík, 18. Roman Lustyk, 20. Jiří Kramer, 22. Lukáš Hayek, 34. Filip Frýda, 36. Jan Černý, 38. Tomáš Rejmont, 41. Miloš Hájek; rozhodčí: Aleš Jansa - Filip Ryant; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Eršil 15 - Jakub Racek 21; po třetinách: 0:0, 1:4, 2:4;
45:00
44:14
Vyloučen hráč Jan Poláček družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za hrubost.
40:28
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Miloš Hájek, asistoval Jan Poláček (3:8).
38:45
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil David Roflík, asistoval Jan Eršil (3:7).
37:37
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Tomáš Rejmont, asistoval Filip Frýda (2:7).
35:21
Vyloučen hráč Michal Zaplatílek družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:09
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Jan Černý, asistoval Martin Flousek (2:6).
33:30
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Filip Frýda, asistoval Tomáš Rejmont (2:5).
30:26
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Jakub Vít, asistoval Ondřej Baloun (2:4).
30:00
30:00
29:06
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Marek Bláha, asistoval Matěj Adámek (1:4).
21:16
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Lukáš Hayek, asistoval Tomáš Rejmont (0:4).
19:57
Timeout FBC SION DDM Nová Generace -muži
19:57
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Jiří Kramer, asistoval Roman Větrovec (0:3).
17:58
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Roman Lustyk, asistoval Tomáš Havlík (0:2).
17:06
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Tomáš Havlík, asistoval Tomáš Rejmont (0:1).
16:07
Vyloučen hráč Ondřej Baloun družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí:
00:00
Line-up domácích FBC SION DDM Nová Generace -muži: brankář: Jan Eršil; hráči v poli: Ondřej Bureš, Leoš Valenta, Ondřej Baloun, Marek Stuchlík, Oldřich Vaňkát