5:0
3:0
- : -

Sokol Pardubice B - FBC SION DDM Nová Generace -muži 10:0
9. Karel Brychta, 14. Filip Bahník, 20. Filip Bahník, 23. Filip Hoffman, 27. Dominik Nikolas Chmelař, 27. Adam Filip, 30. Jiří Smolík, 33. Filip Hoffman, 34. Filip Hoffman, 43. Dominik Nikolas Chmelař; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Milan Špaček ? - Jakub Poul 15, Jan Eršil 12; po třetinách: 2:0, 5:0, 3:0;
45:00
43:53
Vyloučen hráč Dominik Nikolas Chmelař družstva Sokol Pardubice B na 2 minuty za sekání.
42:06
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Dominik Nikolas Chmelař, asistoval Karel Brychta (10:0).
39:10
Fantastickými zákroky teď drží Sion brankář Jan Eršil už 5 jasných gólových příležitostí vychytal...
38:40
Největší šance Sionu končí na tyči ...a hned následovala další nebezpečná střela...Pardubice polevili...
37:17
Diváci očekávají zda padne 10. branka
33:57
Timeout FBC SION DDM Nová Generace -muži
33:57
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Filip Hoffman, asistoval Radek Cibere (9:0).
33:00
třetí třetina stále pod kontrolou Pardubic
32:48
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Eršil družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži
30:00
30:00
29:55
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Jiří Smolík, asistoval Karel Brychta (7:0).
29:00
Sokol kontroluje hru a hledá složité přihrávky do prázdné branky...
26:21
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Adam Filip, asistoval Dominik Nikolas Chmelař (6:0).
26:00
24:44
Pardubice neproměnili zaváhání obránce... a Sion z toho vytěžil přečíslení 3:2, které polapil brankář Sokola
22:34
19:26
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Filip Bahník bez asistence (3:0).
19:26
Filip Bahník opět na prostředku nikým nelídaný přidává další branku.
18:00
Sion zkouší překvapit Pardubice dlouhými náhozy na brankáře.
15:30
Pardubice pokračují v tlaku z první třetiny
15:00
15:00
13:49
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Filip Bahník, asistoval Dominik Nikolas Chmelař (2:0).
11:39
Vyloučen hráč Oldřich Vaňkát družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za sekání.
08:38
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Karel Brychta, asistoval Radek Cibere (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SION DDM Nová Generace -muži: brankář: Jakub Poul; hráči v poli: Ondřej Bureš, Leoš Valenta, Marek Stuchlík, Oldřich Vaňkát, Ondřej Baloun