1:0
1:2
- : -

TJ Sokol Dvůr Králové nL - Sokol Pardubice B 4:6
7. Rudolf Suk, 15. Rudolf Suk, 17. Petr Janíček, 37. Rudolf Suk - 3. Filip Bahník, 3. Filip Bahník, 10. Filip Bahník, 14. Filip Bahník, 35. Karel Brychta, 37. Karel Brychta; rozhodčí: Aleš Jansa - Radek Hrdlička; vyloučení: 2:2 + Filip Bahník OS; využití: 0:1; diváků: 3; zásahy brankářů: David Stibor 24 - Milan Špaček 23; po třetinách: 2:4, 1:0, 1:2;
45:00
38:57
Teď jsme mohli vydět famózní výkop gólmana!
36:46
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Karel Brychta, asistoval David Trojan (4:6).
36:26
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Rudolf Suk, asistoval Petr Janíček (4:5).
34:14
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Karel Brychta z trestného střílení (3:5).
30:00
30:00
29:38
Vyloučen hráč Filip Bahník družstva Sokol Pardubice B na 2 minuty za nesportovní chování.
29:38
Vyloučen hráč Filip Bahník družstva Sokol Pardubice B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
29:38
Vyloučen hráč Filip Bahník družstva Sokol Pardubice B - osobní trest.
23:13
Timeout Sokol Pardubice B
19:00
Vyloučen hráč Petr Janíček družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost.
16:26
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Rudolf Suk (3:4).
15:40
Tak se pojďme podívat jak souboj Suk vs. Bahník dopadne!
15:00
15:00
14:17
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Rudolf Suk, asistoval Martin Teuber (2:4).
13:08
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Filip Bahník, asistoval Karel Brychta (1:4).
11:12
Vyloučen hráč Václav Vachek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
09:06
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Filip Bahník, asistoval Jiří Smolík (1:3).
06:40
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Rudolf Suk, asistoval Michal Krejcar (1:2).
02:43
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Filip Bahník, asistoval Dominik Nikolas Chmelař (0:2).
02:25
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice B:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Dvůr Králové nL: brankář: David Stibor; hráči v poli: Martin Heřmanský, Petr Janíček, Stanislav Karban, Michal Krejcar, Rudolf Suk