0:3
0:4
- : -

FBK Piráti Sokol Chrudim - FbK Orlicko-Třebovsko 0:8
15. Jan Horák, 23. Michal Dědek, 24. Michal Dědek, 29. Jan Horák, 35. Jan Horák, 38. David Petráž, 40. Matyáš Pinkas, 42. Michal Dědek; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Zitko 22, Luboš Vojáček 7 - Karel Aubus 31; po třetinách: 0:1, 0:3, 0:4;
45:00
44:50
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
44:27
Vyloučen hráč Tomáš Jelínek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
41:13
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Michal Dědek, asistoval Martin Junek (0:8).
39:28
Trestné střílení družstva FBK Piráti Sokol Chrudim neproměnil Lukáš Pavuk.
39:14
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Matyáš Pinkas, asistoval Tomáš Dryml (0:7).
39:14
Střídání brankáře. Nový brankář Luboš Vojáček družstva FBK Piráti Sokol Chrudim
38:51
Vyloučen hráč Daniel Brtnický družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
37:28
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil David Petráž, asistoval Michal Dědek (0:6).
34:43
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jan Horák bez asistence (0:5).
30:00
30:00
28:22
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jan Horák, asistoval Michal Dědek (0:4).
27:01
Vyloučen hráč Pavel Holan družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za hrubost.
27:01
Vyloučen hráč Filip Chasák družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:22
Vyloučen hráč Dominik Zlesák družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za špatné střídání.
23:08
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Michal Dědek bez asistence (0:3).
22:21
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Michal Dědek, asistoval Filip Chasák (0:2).
15:00
15:00
14:31
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jan Horák, asistoval Matyáš Pinkas (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Martin Volf.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko:
00:00
Line-up domácích FBK Piráti Sokol Chrudim: brankář: Martin Zitko; hráči v poli: Pavel Holan, Daniel Bořetický, Daniel Brtnický, Jakub Kofroň, Tomáš Hájek