3:1
1:1
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - FBC SION DDM Nová Generace -muži 6:2
2. Filip Chasák, 13. Matyáš Pinkas, 19. Martin Junek, 26. David Petráž, 30. Tomáš Langer, 45. Matyáš Pinkas - 25. Michael Kořínek, 45. Oldřich Vaňkát; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Jireček; vyloučení: 1:4 + Aleš Klemš 5; využití: 1:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Karel Aubus 10 - Jan Eršil 25; po třetinách: 2:0, 3:1, 1:1;
45:00
44:38
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Matyáš Pinkas, asistoval Jan Horák (6:2).
44:14
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Oldřich Vaňkát bez asistence (5:2).
30:00
30:00
29:58
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Langer, asistoval Martin Junek (5:1).
25:32
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil David Petráž, asistoval Filip Chasák (4:1).
24:22
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Michael Kořínek bez asistence (3:1).
18:33
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Martin Junek, asistoval Tomáš Langer (3:0).
15:00
15:00
14:13
Vyloučen hráč Aleš Klemš družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 5 minut za hrubost.
13:31
Vyloučen hráč Jakub Vít družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za hrubost.
12:48
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Matyáš Pinkas, asistoval Tomáš Dryml (2:0).
12:27
Vyloučen hráč Martin Junek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nesportovní chování.
12:27
Vyloučen hráč Ondřej Baloun družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za nesportovní chování.
10:08
Vyloučen hráč Ondřej Baloun družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za sekání.
02:50
Vyloučen hráč Ondřej Bureš družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za bránění ve hře.
01:25
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Filip Chasák, asistoval David Petráž (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SION DDM Nová Generace -muži: brankář: Jan Eršil; hráči v poli: Ondřej Bureš, Leoš Valenta, Ondřej Baloun, Jakub Vít, Marek Stuchlík