0:1
2:1
- : -

Orel Přelouč - Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí 2:6
37. Michal Pleskot, 44. Přemysl Bulíček - 2. Roman Větrovec, 5. Tomáš Rejmont, 11. Jan Poláček, 12. Roman Větrovec, 30. Miloš Hájek, 35. Vojtěch Pršala; rozhodčí: Filip Ryant - Vladimír Lešák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Udatný 17 - Jakub Racek 16; po třetinách: 0:4, 0:1, 2:1;
45:00
43:30
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Přemysl Bulíček, asistoval Jiří Maček (2:6).
36:46
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Michal Pleskot, asistoval Martin Křinka (1:6).
34:47
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Vojtěch Pršala, asistoval Tomáš Havlík (0:6).
30:47
Vyloučen hráč Martin Křinka družstva Orel Přelouč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:59
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Miloš Hájek, asistoval Jan Černý (0:5).
15:00
15:00
11:07
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Roman Větrovec, asistoval Vojtěch Pršala (0:4).
10:36
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Jan Poláček bez asistence (0:3).
10:32
Trestné střílení družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí neproměnil Jiří Kramer.
04:21
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Tomáš Rejmont, asistoval Filip Frýda (0:2).
02:00
Vyloučen hráč Jiří Kramer družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za blokování hokejky.
01:35
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Roman Větrovec, asistoval Tomáš Havlík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Ryant a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí: brankář: Jakub Racek; hráči v poli: Tomáš Havlík, Jiří Kramer, Jan Černý, Roman Větrovec, Vojtěch Pršala