2:2
1:3
- : -

Sokol Slovan Pardubice C - 1. FBC Polička 5:6
9. Lukáš Chramosta, 15. Martin Pova, 20. Martin Pova, 22. Martin Pova, 45. Michal Talacko - 1. Aleš Pazdera, 22. Petr Dočekal, 24. Aleš Pazdera, 39. Martin Pazdera, 42. Petr Dočekal, 45. Petr Hermany; rozhodčí: Martin Trnka - Daniel Jireček; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Martin Zahálka 30 - Milan Kulhavý 31; po třetinách: 2:1, 2:2, 1:3;
45:00
44:56
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Michal Talacko, asistoval Martin Pova (5:6).
44:24
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Petr Hermany, asistoval Petr Dočekal (4:6).
41:16
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Petr Dočekal, asistoval Martin Pazdera (4:5).
39:31
Vyloučen hráč Miloslav Zavoral družstva Sokol Slovan Pardubice C na 2 minuty za blokování hokejky.
38:51
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Martin Pazdera, asistoval Jakub Řezanina (4:4).
30:00
30:00
23:00
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Aleš Pazdera bez asistence (4:3).
21:30
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Martin Pova, asistoval Martin Wróbel (4:2).
21:06
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Petr Dočekal, asistoval Milan Češka (3:2).
19:21
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Martin Pova, asistoval Martin Mrázek (3:1).
18:11
Trestné střílení družstva Sokol Slovan Pardubice C neproměnil Martin Pova.
15:00
15:00
14:53
14:00
Vyloučen hráč Martin Kohl družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za hrubost.
08:52
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Lukáš Chramosta, asistoval Dominik Čech (1:1).
00:41
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Aleš Pazdera, asistoval Petr Dočekal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC Polička:
00:00
Line-up domácích Sokol Slovan Pardubice C : brankář: Martin Zahálka; hráči v poli: Michal Talacko, Dominik Čech, Miloslav Zavoral, Tomáš Cabrnoch, Lukáš Zdeněk