3:0
4:0
- : -

ŽSK Třemošnice - HAGA Pardubice B 7:2
17. Zdeněk Petr, 19. Matěj Dvořáček, 22. Lukáš Dvořáček, 34. Matěj Dvořáček, 37. Miloslav Klepač, 42. Josef Starý, 45. Miloslav Klepač - 6. Jiří Pulkrábek, 11. Jiří Pulkrábek; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Filip Wymer 16 - Patrik Mládek 5; po třetinách: 0:2, 3:0, 4:0;
45:00
44:21
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloslav Klepač, asistoval Matěj Dvořáček (7:2).
43:45
Vyloučen hráč Lukáš Felgr družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za vražení zády.
43:45
Vyloučen hráč Lukáš Felgr družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za sekání.
41:33
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Josef Starý, asistoval Michal Kvítek (6:2).
39:26
Vyloučen hráč Josef Starý družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za bránění ve hře.
36:39
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloslav Klepač, asistoval Lukáš Dvořáček (5:2).
35:05
Vyloučen hráč Josef Starý družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za hrubost.
33:11
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Matěj Dvořáček, asistoval Miloš Němec (4:2).
30:00
30:00
23:34
Vyloučen hráč Miloslav Klepač družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za sekání.
21:19
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Dvořáček, asistoval Miloš Němec (3:2).
18:21
Timeout HAGA Pardubice B
18:21
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Matěj Dvořáček, asistoval Vojtěch Petr (2:2).
16:40
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Zdeněk Petr, asistoval Matěj Dvořáček (1:2).
15:00
15:00
10:11
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Jiří Pulkrábek, asistoval Lukáš Felgr (0:2).
05:32
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů HAGA Pardubice B:
00:00
Line-up domácích ŽSK Třemošnice: brankář: Filip Wymer; hráči v poli: Miloš Němec, Zdeněk Jelínek, Zdeněk Petr, Matěj Dvořáček, Josef Starý