1:5
3:3
- : -

SK Spartak Slatiňany - Sokol U50 Pardubice D 7:10
1. Tomáš Klimenda, 4. Zdeněk Zástěra, 11. Filip Junga, 30. Michal Sotona, 35. Michal Sotona, 37. Patrik Zástěra, 38. Michal Sotona - 2. Štěpán Vacík, 9. Tomáš Číhař, 17. Tomáš Číhař, 17. Jakub Kunát, 26. Luboš Volkov, 27. Luboš Volkov, 30. Luboš Volkov, 31. Štěpán Vacík, 34. Štěpán Vacík, 42. Ondřej Vichr; rozhodčí: Daniel Jireček - Jiří Němec; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Fuxa 24 - Roman Vítek 21; po třetinách: 3:2, 1:5, 3:3;
45:00
41:28
Branku družstva Sokol U50 Pardubice D vstřelil Ondřej Vichr, asistoval Štěpán Vacík (7:10).
41:28
Po výjezdu z poza brány hezký gól Pardubic. Sokolové dnes čepují desítku.
38:11
Vyloučen hráč Jan Augustin družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za sekání.
37:20
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Michal Sotona bez asistence (7:9).
37:20
Čepice všech diváků letí na hřiště a pořadatelé je uklízejí. Máme tady hattrick.
36:35
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Patrik Zástěra, asistoval Lukáš Medveď (6:9).
36:35
Opět rychlá přihrávka a střela vede k lepší náladě domácích borců.
34:26
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Michal Sotona, asistoval Zdeněk Zástěra (5:9).
34:26
Krásné zakončení rychlého brejku znamená alespoň mírné zkorigování skóre.
33:36
Branku družstva Sokol U50 Pardubice D vstřelil Štěpán Vacík, asistoval Tomáš Kubíček (4:9).
33:36
Po rychlé kombinaci a přesné střele Sokolové opět zvyšují vedení.
30:48
Branku družstva Sokol U50 Pardubice D vstřelil Štěpán Vacík, asistoval Jakub Kunát (4:8).
30:48
A pavouk má opět práci.
30:00
30:00
29:49
Branku družstva Sokol U50 Pardubice D vstřelil Luboš Volkov bez asistence (4:7).
29:49
Po kiksu v obraně Sokolové vymetli pavučinu.
29:37
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Michal Sotona, asistoval Jan Bakeš (4:6).
29:37
Po velké převaze Sokolů přichází zkorigování z brejku.
28:10
Sokolové opustili systém přihrávek země-vzduch a střel systém dum-dum a tudíž jejich kombinace dávají smysl a končí brankami.
26:20
Branku družstva Sokol U50 Pardubice D vstřelil Luboš Volkov, asistoval Tomáš Číhař (3:6).
26:20
Jako přes kopírák.
25:35
Branku družstva Sokol U50 Pardubice D vstřelil Luboš Volkov, asistoval Adam Filip (3:5).
25:35
Rychlý brejk Sokolů, přesná přihrávka a přesná střela. Sokolové zvyšují vedení.
23:12
Vyloučen hráč Pavel Fikejz družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za hrubost.
20:22
A teď nám pořádně zvonilo. Nebyl to konec vyučovací hodiny, nýbrž levá tyč slatiňanské branky.
19:29
Vyloučen hráč Lukáš Medveď družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za sekání.
16:58
Branku družstva Sokol U50 Pardubice D vstřelil Jakub Kunát, asistoval Ondřej Vichr (3:4).
16:58
Domácí brankář měl zakrytý výhled a Sokolové jdou poprvé do vedení.
16:10
Branku družstva Sokol U50 Pardubice D vstřelil Tomáš Číhař, asistoval Luboš Volkov (3:3).
16:10
Sokolové z rychlého brejku opět vyrovnávají.
15:00
15:00
10:03
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Filip Junga bez asistence (3:2).
10:03
Přesilovka hostů je velmi rozháraná a výsledkem je gól Slatiňan pro brejku v oslabení. Domácí jsou opět do vedení.
08:23
Branku družstva Sokol U50 Pardubice D vstřelil Tomáš Číhař bez asistence (2:2).
08:23
Vyloučen hráč Jan Horský družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za nesportovní chování.
08:23
Parádní vlastenec domácího týmu a zároveň radostná reakce z něj vede k vyloučení za nesportovního chování.
07:55
Míčky létají z jedné strany na druhou, avšak vzduchem a ne po zemi, a tak pramení nepřesnosti ve hře.
03:28
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Zdeněk Zástěra, asistoval Michal Sotona (2:1).
03:28
Po nezjištné přihrávce před prázdnou bránu jdou domácí opět do vedení.
01:45
Branku družstva Sokol U50 Pardubice D vstřelil Štěpán Vacík bez asistence (1:1).
01:45
První velkou šanci Pardubic gólman ještě vychytal, ale na další střelu už neměl nárok.
00:25
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Tomáš Klimenda, asistoval Lukáš Medveď (1:0).