1:1
2:2
- : -

FBC TJ Draci Lanškroun - 1. FBC Polička dorostenci 4:3
5. Matěj Parent, 29. Michal Pfeifer, 41. Dominik Morávek, 45. Dominik Morávek - 27. Tomáš Nykl, 35. Ondřej Tulis, 43. Ondřej Tulis; rozhodčí: Daniel Suchý - Zdeněk Krajčí; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Matěj Maršík 19 - Lukáš Novotný 18; po třetinách: 1:0, 1:1, 2:2;
45:00
44:37
hra se přelévá ze strany na stranu..a Lanškroun drží své těsné vedení
44:36
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Dominik Morávek, asistoval Pavel Kadrnožka (4:3).
44:00
a poslední minutka...určitě se máme na co těšit
42:56
a máme srovnáno..
42:55
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil Ondřej Tulis, asistoval David Zahradník (3:3).
42:09
golman Lanškrouna drží svůj tým fantastickými zákroky
40:17
na hřišti se mírně přitvrdilo..nejvíc sil mají evidentně fanoušci hostujícího týmu a hráči na střídačce..neustále komentáře ke hře a k rozhodčím hře moc nepřidají
40:16
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Dominik Morávek bez asistence (3:2).
38:26
hráči Lanškrouna neproměnili šanci dvojité přesilové hry i díky dobrým zákrokům golmana Poličky
36:21
Vyloučen hráč David Zahradník družstva 1. FBC Polička dorostenci na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:02
Vyloučen hráč Ondřej Tulis družstva 1. FBC Polička dorostenci na 2 minuty za sekání.
34:46
Po neskutečné střele hráče Poličky je srovnáno
34:43
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil Ondřej Tulis, asistoval Milan Sokol (2:2).
28:34
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Michal Pfeifer, asistoval Dominik Morávek (2:1).
27:05
a je vyrovnáno a zápas může opět začít od začátku
26:12
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil Tomáš Nykl, asistoval Ondřej Hegr (1:1).
25:20
golman domácích předvedl neskutečný zákrok na hraně brankové čáry a drží náskok svého týmu
24:25
Vyloučen hráč Dominik Morávek družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za hra na zemi.
17:58
začátek druhé části začal pěkně zostra a máme tu pár pěkných akcí na obou stranách
15:00
15:00
14:59
ještě jedná pěkná akce Lanškrouna a máme tu konec třetiny
13:32
na hřišti nám to trošku jiskří..málo soubojů končí bez dohrání..
10:32
hráči Poličky vcelku bez problémů odbránili své oslabení
08:31
Vyloučen hráč Tomáš Jílek družstva 1. FBC Polička dorostenci na 2 minuty za sekání.
06:39
VíT Šembera z domácího týmů střílí čistý homeran a míček končí téměř mezi diváky
05:48
hráč Poličky jen taktak přestřelil branku domácích...
04:29
máte tu první gol a zápas začíná mít náboj..hraje se nahoru dolu..
04:16
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Matěj Parent bez asistence (1:0).
03:37
spousta přerušení, osobních soubojů i drobných faulů..pro diváky zatím nuda
02:48
hra je otevřená, golmani se určitě nudit nebudou
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Zdeněk Krajčí.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC Polička dorostenci:
00:00
Line-up domácích FBC TJ Draci Lanškroun: brankář: Matěj Maršík; hráči v poli: Pavel Kadrnožka, Tomáš Bureš, Vít Šembera, David Chládek, Matěj Parent