0:1
2:1
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - TJ Sokol Jaroměř 4:3
1. Matouš Faltus, 15. Matouš Faltus, 31. Maxim Kubelka, 39. Petr Doleček - 11. Vojtěch Hovorka, 24. Jiří Lhotský, 43. Jiří Lhotský; rozhodčí: Daniel Jireček - Kateřina Koucká; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 47; zásahy brankářů: David Hlaváček 22 - Matěj Urban 17; po třetinách: 2:1, 0:1, 2:1;
45:00
42:41
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Lhotský, asistoval Anthony Michael Bartoň (4:3).
41:48
Timeout TJ Sokol Jaroměř
39:34
Vyloučen hráč Pavel Macháček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:16
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Petr Doleček, asistoval Adam Šubert (4:2).
36:22
Vyloučen hráč Pavel Macháček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
30:37
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Adam Šubert (3:2).
30:00
30:00
27:41
Vyloučen hráč Adam Šubert družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:36
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Lhotský, asistoval Matyáš Havrda (2:2).
17:27
Vyloučen hráč Jakub Kalous družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:01
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Matouš Faltus bez asistence (2:1).
10:46
Vyloučen hráč Štěpán Zamazal družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:21
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Vojtěch Hovorka, asistoval Anthony Michael Bartoň (1:1).
06:46
Vyloučen hráč Tomáš Dvořáček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za vysoká hokejka.
00:35
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Matouš Faltus, asistoval Petr Doleček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Kateřina Koucká.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Matěj Urban; hráči v poli: Anthony Michael Bartoň, Matyáš Havrda, Vojtěch Hovorka, Jiří Lhotský, Dominik Tichý