1:6
2:2
- : -

FTC Vysoké Mýto - SK Spartak Slatiňany 4:9
4. Jiří Unzeitig, 20. Jiří Unzeitig, 35. Petr Lesák, 36. Petr Lesák - 3. Ivan Pytlík, 16. Jakub Machač, 17. Jakub Machač, 23. Ivan Pytlík, 25. Patrik Bakeš, 28. Jakub Machač, 30. Ivan Pytlík, 42. Jakub Machač, 42. Patrik Bakeš; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Žufánek 11 - Marek Pytlík 11; po třetinách: 1:1, 1:6, 2:2;
45:00
43:51
Vyloučen hráč Ivan Pytlík družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za hrubost.
41:39
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Patrik Bakeš, asistoval Jaroslav Čihák (4:9).
41:22
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Jakub Machač, asistoval Michal Sotona (4:8).
35:36
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák, asistoval Jiří Unzeitig (4:7).
35:14
Vyloučen hráč Jaroslav Čihák družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za sekání.
34:06
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák, asistoval Marek Cifra (3:7).
30:00
30:00
29:19
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Ivan Pytlík, asistoval Lukáš Pavlík (2:7).
27:46
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Jakub Machač, asistoval Ivan Pytlík (2:6).
24:54
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Patrik Bakeš, asistoval Martin Vašák (2:5).
22:10
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Ivan Pytlík bez asistence (2:4).
19:20
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Petr Lesák (2:3).
16:33
15:28
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Jakub Machač bez asistence (1:2).
15:00
15:00
12:15
03:54
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Lukáš Matějka (1:1).
02:45
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Ivan Pytlík, asistoval Jakub Machač (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Spartak Slatiňany: brankář: Marek Pytlík; hráči v poli: Michal Sotona, Jakub Machač, Jaroslav Čihák, Adam Bartoš, Ivan Pytlík